A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2020 m. lapkričio 13 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2017-11-21 – 2020-11-13Kaimo reikalų komitetas, Komiteto narys
2016-11-16 – 2017-11-20Žmogaus teisių komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2018-03-22 – 2020-11-13Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2017-11-07 – 2020-11-13Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narys
2017-10-19 – 2017-11-06Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos narys
2016-11-14 – 2017-10-18Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narys
Gimimo data 1952 m. rugsėjo 4 d.
Gimimo vieta Baroninės k., Kėdainių r., Lietuva
   
Išsilavinimas  
   
1972–1975 Kėdainių vidurinė mokykla
1967–1970 Radviliškio technikos mokykla
1959–1967 Mantviliškio aštuonmetė mokykla (dabar – pagrindinė), Kėdainių r.
   
Darbo patirtis  
   
1991–1992 Kėdainių įmonė „Progresas“, stebėtojų tarybos pirmininkas
1973–1991 Kėdainių metalo konstrukcijų gamykla „Progresas“, tekintojas, kolektyvo tarybos, cecho profesinės sąjungos pirmininkas
1970–1971 Kėdainių r., Karolio Požėlos kolūkis, tekintojas
   
Politinė karjera  
  Lietuvos socialdemokratų partijos narys
2012–2016 XI Seimo narys
  Seniūnų sueiga, narys
  Aplinkos apsaugos komitetas, pirmininkas
  Energetikos komisija, narys (2012–2013)
2008–2012 X Seimo narys
  Aplinkos apsaugos komitetas, narys
  Biudžeto ir finansų komitetas, narys
  Etikos ir procedūrų komisija, pirmininkas
  Jaunimo ir sporto reikalų komisija, narys
2004–2008 IX Seimo narys
  Žmogaus teisių komitetas, narys
  Jaunimo ir sporto reikalų komisija, pirmininkas
  Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjoje, narys
2000–2004 VIII Seimo narys
  Žmogaus teisių komitetas, narys, pirmininko pavaduotojas
  Etikos ir procedūrų komisija, pirmininkas
Nuo 2001 Lietuvos socialdemokratų partijos narys
1996–2000 VII Seimo narys
  Žmogaus teisių komitetas, pirmininko pavaduotojas
  Pasipriešinimo okupaciniams režimams dalyvių ir nuo okupacijų nukentėjusių asmenų teisių ir reikalų komisija, narys
1992–1996 VI Seimo narys
  Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, narys, pirmininkas
1990–1992 Kėdainių rajono savivaldybės taryba, narys; tarybos prezidiumas, narys
   
Kita  
   
Tarnyba tarybinėje armijoje (1971–1973)
Buvo TSKP narys; Lietuvos demokratinės darbo partijos narys, partijos pirmininko pavaduotojas, tarybos ir prezidiumo narys
Apdovanojimai: ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro kryžius (2004); Sporto garbės kryžius (2007); Olimpinė žvaigždė už nuopelnus olimpiniam sportui Lietuvoje; Futbolo federacijos ordinas „Už nuopelnus Lietuvos futbolui“
Pomėgiai: turizmas, žvejyba
Kalbos: lietuvių (gimtoji), rusų
   
Šeima  
Vedęs, du sūnūs
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje