A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Andrius Navickas
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinktas: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. I-459
Tel. (8 5) 239 6550
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. vasario 2 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2020-11-19Žmogaus teisių komitetas, Komiteto narys
2020-12-17Ateities komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-12-04Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, Komisijos pirmininkas
2020-11-24 – 2020-12-03Priklausomybių prevencijos komisija, Komisijos narys
2020-11-24 – 2020-12-03Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-11-13Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2020-12-11 Laikinoji grupė „Už demokratinę Baltarusiją“, narys
2021-04-20 Laikinoji Kėdainių bičiulių grupė, narys
2020-12-10 Laikinoji Kultūros paveldo, Europos kultūros kelių ir šv. Jokūbo kelio grupė, narys
2021-03-30 Laikinoji Maldos grupė, narys
2020-12-10 Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, narys
2020-12-03 Parlamentinių ryšių su Tibetu grupė, pirmininkas
2020-12-08 Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje, narys
2020-12-08 Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo, Lenkijos Respublikos Seimo bei Senato ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados narių asamblėjoje, narys
2020-12-11 Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė, narys
2021-07-13 Tarpparlamentinių ryšių su Bulgarijos Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-11 Tarpparlamentinių ryšių su Čekijos Respublika ir Slovakijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ispanijos Karalyste grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Vakarų Balkanų šalimis (Kroatijos Respublika, Albanijos Respublika, Šiaurės Makedonijos Respublika, Juodkalnija, Serbijos Respublika, Bosnija ir Hercegovina, Kosovo Respublika) grupė, pirmininko pavaduotojas

Gimimo data

1972 m. kovo 9 d.

Gimimo vieta

Vilnius, Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

2006

Vilniaus universitetas, humanitarinių mokslų daktaras (filosofija). Disertacija „Žmogaus teisių pagrindimo problema šiuolaikinėje politinėje filosofijoje“

1996–1998   

Vilniaus universitetas, religijos studijų magistras

1991–1996   

Vilniaus universitetas, filosofijos magistras

1979–1991   

Vilniaus Salomėjos Nėries vidurinė mokykla (dabar – Salomėjos Nėries gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2015–2017   

Vilniaus universitetas, Filosofijos fakultetas, lektorius

2016–2017   

Seimo nario Gabrieliaus Landsbergio padėjėjas

2017 m. pavasario sem.

Kazimiero Simonavičiaus universitetas, dėstytojas

2004–2016   

Interneto dienraštis „Bernardinai.lt“, vyr. redaktorius ir direktorius

2007–2012   

Vilniaus universitetas, lektorius; Mykolo Romerio universitetas, lektorius

2000–2004   

Vilniaus Šv. Juozapo kunigų seminarija, lektorius; Vilniaus edukologijos universitetas, lektorius

2003             

Seimo narės Irenos Degutienės padėjėjas

2001–2003   

Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija

1998–2002   

Seimo narių Jono Šimėno, Algirdo Saudargo, Vytauto Bogušio padėjėjas

1998–2001   

Vilniaus universitetas, Religijos studijų ir tyrimų centras, dėstytojas-metodininkas

 

 

Politinė karjera

 

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

2017–2020

XII Seimo narys

 

Žmogaus teisių komitetas, narys

 

Priklausomybių prevencijos komisija, narys

 

Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, narys, pirmininko pavaduotojas

Nuo 2015 m.

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai

2002–2004   

Tėvynės sąjunga (narystė buvo sustabdyta pradėjus dirbti žurnalistinį darbą)

2000–2002   

Moderniųjų krikščionių demokratų sąjungos narys

1993–1999   

Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys

 

 

Kita

 

Knygų „Laiškai plaukiantiems prieš srovę“, „Kelio bendrija“, „Laisvų žmonių bendruomenė?“, „Padorios politikos principai“, ,,Babelis“ autorius. Knygų ,,Krikščionybė ir demokratija“, ,,Konservatizmo takoskyros“ bendraautoris. Knygų ,,Moralė ir politika. Neokonservatyvusis  požiūris“, ,,Mozaika“, „Aštuntoji diena“, „Pokalbiai su A. Alekseičiku: gyvename kartą, bet kiekvieną dieną“, „Laisvė ir tikėjimas“, „Sutemos tirščiausios prieš aušrą“, „Sveikas, gyvenime“, „Švęsti kosmose ir tvarte: Gendrutis Morkūnas“, „Tik ėjimas keliu“, ,,Nepasmerkti“ sudarytojas. Knygų G. K. Chestertono „Šventasis Pranciškus“, G. K. Chestertono „Rutulys ir kryžius“, „Filosofija paprastai“, A. Lenzionio „Penkios komandos ydos“,  N. Talebo „Rizikuoti savo kailiu“ vertėjas. Žurnalų „Ateitis“ ir „Kelionė“ autorius. Yra paskelbęs akademinių publikacijų Lietuvos ir užsienio žurnaluose.

Paskelbtas Metų tolerancijos žmogumi už nuoseklų darbą ginant žmogaus orumą (2010), taip pat už krikščioniškų vertybių liudijimą ir pilietinę poziciją apdovanotas Lietuvos Katalikų bažnyčios kronikos fondo (2013) ir Stasio Lozoraičio (2011) premijomis

Kalbos: anglų, rusų

Pomėgiai: šachmatai, knygos, rašymas

 

Šeima

 

Žmona Vaida, duktė Dominyka Marija

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje