Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Kęstutis Vilkauskas
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
Išrinktas: Trakų–Vievio (Nr. 58) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2020-11-19Kultūros komitetas, Komiteto narys
2020-12-23Ateities komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-12-04Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisija, Komisijos pirmininko pavaduotojas
2020-12-16Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija, Komisijos narys
2020-11-24 – 2020-12-03Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2023-11-14Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotojas
2020-11-13 – 2023-11-14Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2021-06-29 Laikinoji Etno bičiulių grupė, pirmininkas
2021-01-07 Laikinoji grupė „Aplinkosaugos entuziastai“, narys
2021-06-29 Laikinoji grupė „Seimo irklavimo klubas“, pirmininko pavaduotojas
2020-12-11 Laikinoji grupė „Už gyvūnų gerovę ir apsaugą“, narys
2020-12-08 Laikinoji Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos šaulių sąjungos paramos grupė, narys
2021-01-07 Laikinoji Lietuvos kariuomenės veteranų rėmimo grupė, narys
2020-12-10 Laikinoji Pilietinio dalyvavimo ir bendruomeniškumo skatinimo grupė, pirmininkas
2020-12-08 Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo, Lenkijos Respublikos Seimo bei Senato ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados narių asamblėjoje, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Australijos, Naujosios Zelandijos ir kitomis Okeanijos šalimis grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narys
2021-02-08 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Vakarų Balkanų šalimis (Albanijos Respublika, Šiaurės Makedonijos Respublika, Juodkalnija, Serbijos Respublika, Bosnija ir Hercegovina, Kosovo Respublika) grupė, pirmininko pavaduotojas

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2024.05.11 - 2024.05.15Dėl Rasos Petrauskienės ir Kęstučio Vilkausko dalyvavimo Europos parlamentinio technologijų vertinimo tinklo direktorių susitikime (Norvegijos Karalystė)
2023.11.26 - 2023.11.29Dėl Vytauto Juozapaičio, Jurgitos Šiugždinienės, Vilijos Targamadzės ir Kęstučio Vilkausko dalyvavimo Europos Parlamento Kultūros ir švietimo komiteto rengiamame tarpparlamentiniame posėdyje (Belgijos Karalystė)
2023.10.08 - 2023.10.11Dėl Seimo valdybos 2023 m. rugsėjo 13 d. sprendimo Nr. SV-S-1081 „Dėl Monikos Ošmianskienės ir Kęstučio Vilkausko dalyvavimo Europos Parlamento Technologijų vertinimo organizacijos konferencijoje „Gen (Ispanijos Karalystė)
2023.10.08 - 2023.10.11Dėl Monikos Ošmianskienės ir Kęstučio Vilkausko dalyvavimo Europos Parlamento Technologijų vertinimo organizacijos konferencijoje „Generatyvus dirbtinis intelektas. Galimybės, rizika ir politikos iššū (Ispanijos Karalystė)
2023.05.29 - 2023.05.30Dėl Vytauto Juozapaičio, Vytauto Kernagio, Stasio Tumėno ir Kęstučio Vilkausko dalyvavimo susitikimuose su Latvijos Respublikos Saeimos Švietimo, kultūros ir mokslo komiteto ir Latvijos Respublikos ku (Latvijos Respublika)
2022.09.07 - 2022.09.09Dėl Laimos Liucijos Andrikienės, Kęstučio Vilkausko ir Andriaus Vyšniausko dalyvavimo susitikimuose su Kosovo Respublikos valdžios atstovais (Kosovas)
2022.05.31 - 2022.06.02Dėl Seimo valdybos 2022 m. gegužės 18 d. sprendimo Nr. SV-S-515 „Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Lenkijos Respublikos valdžios atstovais“ pakeitimo (Lenkijos Respublika)
2022.05.31 - 2022.06.02Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Lenkijos Respublikos valdžios atstovais (Lenkijos Respublika)
2022.05.31 - 2022.06.02Dėl Seimo valdybos 2022 m. gegužės 18 d. sprendimo Nr. SV-S-515 „Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Lenkijos Respublikos valdžios atstovais“ pakeitimo (Lenkijos Respublika)
2021.12.05 - 2021.12.07Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen vadovaujamos delegacijos darbo vizito į Lenkijos Respubliką (Lenkijos Respublika)
2021.09.05 - 2021.09.09Dėl Audroniaus Ažubalio, Valdo Rakučio ir Kęstučio Vilkausko dalyvavimo susitikimuose su Šiaurės Makedonijos Respublikos ir Serbijos Respublikos parlamentų ir kitų institucijų vadovais (Serbija)
2021.09.05 - 2021.09.09Dėl Audroniaus Ažubalio, Valdo Rakučio ir Kęstučio Vilkausko dalyvavimo susitikimuose su Šiaurės Makedonijos Respublikos ir Serbijos Respublikos parlamentų ir kitų institucijų vadovais (Buvusioji Jugoslavijos Respublika Makedonija)

Balsavimai

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

 

Gimimo data

1969 m. birželio 19 d.

Gimimo vieta

Lankakiemio km., Kaišiadorių r.

 

 

Išsilavinimas

 

2003

Lietuvos teisės universitetas (dabar – Mykolo Romerio universitetas), teisės mokslų magistras

1994

Vilniaus pedagoginis universitetas (dabar – Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademija), rusų literatūros, kalbos ir psichologijos mokytojas

1987

Kruonio vidurinė mokykla (dabar – Kruonio gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

 

 

2019–2020

Trakų istorijos muziejus, specialistas

2003–2019

Trakų rajono savivaldybė, Trakų seniūnijos seniūnas

1997-2003

Trakų rajono savivaldybė, Trakų seniūnijos seniūno pavaduotojas

1996–1997

Trakų turizmo ir informacijos centras, specialistas

1994–1996

Trakų 1-oji vidurinė mokykla, mokytojas, psichologas

 

 

Politinė karjera

 

 

Lietuvos socialdemokratų partijos narys

2019–2020

Trakų rajono savivaldybės taryba, narys

Nuo 1995 m.

Lietuvos socialdemokratų partijos Trakų rajono skyriaus narys, skyriaus pirmininkas

Kita

 

Trakų vietos veiklos grupės narys; Trakų kultūros ir amatų asociacijos narys

Pomėgiai: teatras, liaudies šokiai, poezija, renginių organizavimas ir vedimas

Kalbos: anglų, lenkų, rusų

 

 

Šeima

 

Žmona Eugenija, dukra Aušrinė

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje