A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Valerijus Simulik
Valerijus Simulik
2016–2020 m. kadencija
Seimo narys nuo 2016-11-14
iki 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinktas: Saulės (Nr. 24) apygardoje
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2020 m. lapkričio 13 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2016-11-22 – 2020-11-13Žmogaus teisių komitetas, Komiteto pirmininkas
2016-11-16 – 2016-11-21Žmogaus teisių komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2016-11-22 – 2020-11-13Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2020-11-13Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys

Gimimo data

1966 m. rugpjūčio 2 d.

Gimimo vieta

Šiauliai, Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

 

 

2002–2005

Mykolo Romerio universitetas, valstybės valdymo ir teisės magistrantūros studijos, teisės magistras

2001–2003
 

Šiaulių universitetas, Socialinių mokslų fakultetas, vadybos magistrantūros studijos, vadybos ir verslo administravimo magistras, specializacija – švietimo vadyba

1984–1988

Šiaulių pedagoginis institutas (dabar – Šiaulių universitetas), Fizikos ir matematikos fakultetas, fizikos mokytojas

1975–1984

Šiaulių 14-oji vidurinė mokykla (dabar – Šiaulių Lieporių gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

 

 

1994–2000

Šiaulių Gytarių vidurinė mokykla (dabar – Šiaulių Gytarių progimnazija), direktorius

1991–1994

Šiaulių 21-oji vidurinė mokykla (dabar – Šventupio vidurinė mokykla), direktoriaus pavaduotojas mokymo ir auklėjimo reikalams

1988–1991

Šiaulių pedagoginis institutas (dabar – Šiaulių universitetas), Fizikos katedra, technikas

1988

Kauno 36-oji vidurinė mokykla (dabar – Palemono gimnazija), fizikos mokytojas

 

 

Politinė karjera

 

 

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys

2014–2020

Visuomeninio judėjimo „Už Šiaulius“ pirmininkas

2012–2016

XI Seimo narys

 

Europos reikalų komitetas, narys (2012–2015)

 

Užsienio reikalų komitetas, narys

 

Etikos ir procedūrų komisija, narys (2015–2016)

 

Jaunimo ir sporto reikalų komisija, pirmininko pavaduotojas (2015–2016)

 

Seimo delegacija Baltijos Asamblėjoje, narys

2008–2012

X Seimo narys

 

Žmogaus teisių komitetas, narys, pirmininko pavaduotojas

 

Europos reikalų komitetas, narys

 

Jaunimo ir sporto reikalų komisija, narys

 

Seimo delegacija Baltijos Asamblėjoje, narys

2004–2008

IX Seimo narys

 

Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas, narys

 

Konstitucijos komisija, narys

 

Seimo delegacija Baltijos Asamblėjoje, pirmininkas

2000–2004

VIII Seimo narys

 

Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas, pirmininkas

 

Užsienio reikalų komitetas, narys

 

Antikorupcijos komisija, narys

 

Etikos ir procedūrų komisija, narys

 

Ignalinos atominės elektrinės regiono problemų komisija, narys

 

Jaunimo ir sporto reikalų komisija, narys

 

Seimo delegacija Baltijos Asamblėjoje, narys

 

Seimo delegacija Vakarų Europos Sąjungos Asamblėjoje, narys

 

Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjoje, narys

2000–2003

Šiaulių miesto savivaldybės taryba, narys, Švietimo ir kultūros komitetas, pirmininkas

 

 

 

 

Kita

 

 

 

Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos Šiaulių skyriaus narys (nuo 1995 m.); Moksleivių mėgėjų krepšinio lygos prezidentas (2000–2003); Lietuvos moksleivių sporto asociacijos prezidentas (2000–2004); tarptautinės klubų asociacijos LIONS judėjimo narys; Vilniaus „Kristoforo“ LIONS klubo narys (nuo 2004 m.); asociacijos „Savanoriški saugos būriai“ steigėjas ir narys.

Apdovanojimai: atminimo ženklas už asmeninį indėlį plėtojant Lietuvos transatlantinius ryšius; Baltijos Asamblėjos medalis; Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės atminimo ženklas už indėlį plėtojant vaikų sportą; Lietuvos nacionalinio olimpinio komiteto Olimpinė žvaigždė už nuopelnus olimpiniam sportui Lietuvoje; minint prof. Augustino Voldemaro 135-ąsias gimimo metines apdovanotas Augustino Voldemaro medaliu; už istorinę pilietiškumo ir patriotizmo sklaidą apdovanotas Tado Kosciuškos kryžiumi.

Veiklos sritys: regioninė politika, švietimo ir mokslo sritys, žmogaus teisių sritis, domisi visuomeninių organizacijų veikla, mokyklinio amžiaus vaikų užimtumo problematika, radijo mėgėjas, turi asmeninį šaukinį, dalyvauja Lietuvos radijo mėgėjų draugijos veikloje (nuo 1985 m.); radijo klubo „Vytis“ narys (nuo 1999 m.), Lietuvos radijo sporto federacijos narys. Skaitė paskaitas Lietuvos kūno kultūros akademijoje (tema – „Globalizacija ir eurointegracija“)

Pomėgiai: skaitymas, radijo sportas

Kalbos: anglų, rusų

 

 

Šeima

 

Vedęs, turi dukrą

     

 

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2020.03.12 - 2020.03.14Dėl Kęstučio Bartkevičiaus ir Valerijaus Simuliko dalyvavimo Beniliukso parlamento plenarinėje sesijoje ir Baltijos Asamblėjos Prezidiumo posėdyje (Liuksemburgo Didžioji Hercogystė)
2020.03.01 - 2020.03.03Dėl Valerijaus Simuliko dalyvavimo Baltijos jūros parlamentinės konferencijos Nuolatinio komiteto ir Baltijos Asamblėjos Prezidiumo posėdžiuose (Belgijos Karalystė)
2020.02.24 - 2020.02.28Dėl Kęstučio Masiulio, Valerijaus Simuliko ir Irenos Šiaulienės oficialaus vizito į Uzbekistano Respubliką (Uzbekistano Respublika)
2020.02.07 - 2020.02.11Dėl Valerijaus Simuliko ir Gintaro Vaičekausko dalyvavimo Azerbaidžano Respublikos parlamento rinkimų stebėjimo misijoje (Azerbaidžano Respublika)
2020.01.12 - 2020.01.14Dėl Valerijaus Simuliko dalyvavimo Baltijos jūros šalių parlamentinės konferencijos darbo grupės posėdyje (Vokietijos Federacinė Respublika)
2019.12.20 - 2019.12.24Dėl Valerijaus Simuliko dalyvavimo Uzbekistano Respublikos parlamento rinkimų stebėjimo misijoje (Uzbekistano Respublika)
2019.11.28 - 2019.11.29Dėl Seimo narių dalyvavimo 38-ojoje Baltijos Asamblėjos sesijoje ir 25-ojoje Baltijos Taryboje (Latvijos Respublika)
2019.11.18 - 2019.11.22Dėl Valerijaus Simuliko dalyvavimo Juodosios jūros ekonominio bendradarbiavimo parlamentinės asamblėjos 54-ojoje plenarinėje sesijoje (Bulgarijos Respublika)
2019.11.10 - 2019.11.11Dėl Valerijaus Simuliko dalyvavimo Baltijos jūros šalių parlamentinės konferencijos Nuolatinio komiteto posėdyje (Vokietijos Federacinė Respublika)
2019.11.05 - 2019.11.08Dėl Jono Liesio, Valerijaus Simuliko ir Gintaro Vaičekausko dalyvavimo susitikimuose su Moldovos Respublikos vadovais (Moldovos Respublika)
2019.10.17 - 2019.10.18Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Prezidiumo, Biudžeto ir kontrolės komiteto ir Konsultacinės tarybos posėdžiuose (Latvijos Respublika)
2019.09.16 - 2019.09.18Dėl Valerijaus Simuliko dalyvavimo 9-ojoje Barenco jūros parlamentinėje konferencijoje (Švedijos Karalystė)
2019.09.08 - 2019.09.09Dėl Audroniaus Ažubalio ir Valerijaus Simuliko dalyvavimo Tarpparlamentinėje konferencijoje prieglobsčio ir imigracijos klausimais (Suomijos Respublika)
2019.08.24 - 2019.08.27Dėl Valerijaus Simuliko dalyvavimo 28-ojoje Baltijos jūros šalių parlamentinėje konferencijoje, BJŠPK Nuolatinio komiteto ir Baltijos Asamblėjos Prezidiumo posėdžiuose (Norvegijos Karalystė)
2019.08.23 - 2019.08.24Dėl Kęstučio Bartkevičiaus, Valerijaus Simuliko ir Gintaro Vaičekausko dalyvavimo Baltijos kelio 30-mečio minėjimo renginiuose (Latvijos Respublika)
2019.07.20 - 2019.07.22Dėl Jono Jaručio, Lauryno Kasčiūno, Valerijaus Simuliko ir Gintaro Vaičekausko dalyvavimo Ukrainos Aukščiausiosios Rados rinkimų stebėjimo misijoje (Ukraina)
2019.06.13 - 2019.06.15Dėl Valerijaus Simuliko ir Kęstučio Bartkevičiaus dalyvavimo Beniliukso parlamento plenarinėje sesijoje ir Baltijos Asamblėjos Prezidiumo posėdyje (Liuksemburgo Didžioji Hercogystė)
2019.06.09 - 2019.06.10Dėl Valerijaus Simuliko dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Prezidiumo posėdyje ir susitikime su Latvijos Respublikos užsienio reikalų ministru, Baltijos Ministrų Tarybos Bendradarbiavimo tarybos pirmininku (Latvijos Respublika)
2019.06.06 - 2019.06.08Dėl Andriaus Navicko, Leonardo Talmonto ir Valerijaus Simuliko dalyvavimo susitikime su Ukrainos Aukščiausiosios Rados Žmogaus teisių, tautinių mažumų ir tarpnacionalinių santykių komiteto nariais bei žmogaus teisių ombudsmenu (Ukraina)
2019.05.15 - 2019.05.18Dėl Kęstučio Bartkevičiaus, Valerijaus Simuliko ir Irenos Šiaulienės dalyvavimo Europos jūros dienos renginiuose ir Baltijos Asamblėjos Prezidiumo posėdyje (Portugalijos Respublika)
2019.05.09 - 2019.05.10Dėl Kęstučio Bartkevičiaus, Valerijaus Simuliko ir Gintaro Vaičekausko dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Prezidiumo bei Biudžeto ir kontrolės komiteto posėdžiuose (Latvijos Respublika)
2019.04.19 - 2019.04.22Dėl Valerijaus Simuliko ir Tomo Tomilino dalyvavimo Ukrainos prezidento rinkimų stebėjimo misijoje (Ukraina)
2019.04.08 - 2019.04.10Dėl Kęstučio Bartkevičiaus ir Valerijaus Simuliko dalyvavimo Šiaurės Tarybos sesijoje ir Baltijos Asamblėjos Prezidiumo posėdyje (Danijos Karalystė)
2019.03.28 - 2019.04.01Dėl Seimo narių dalyvavimo Ukrainos prezidento rinkimų stebėjimo misijoje (Ukraina)
2019.03.22 - 2019.03.23Dėl Kęstučio Bartkevičiaus ir Valerijaus Simuliko dalyvavimo Beniliukso parlamento teminėje sesijoje ir Baltijos Asamblėjos Prezidiumo posėdyje (Liuksemburgo Didžioji Hercogystė)
2019.02.20 - 2019.02.22Dėl Valerijaus Simuliko ir Kęstučio Bartkevičiaus dalyvavimo Baltijos jūros šalių parlamentinės konferencijos Nuolatinio komiteto ir Baltijos Asamblėjos Prezidiumo posėdžiuose (Belgijos Karalystė)
2019.01.24 - 2019.01.25Dėl Valerijaus Simuliko dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Saugumo ir gynybos komiteto posėdyje (Latvijos Respublika)
2018.11.19 - 2018.11.21Dėl Valerijaus Simuliko dalyvavimo tarpparlamentiniame susitikime „Žmogaus teisės ir Europos Sąjungos politika“ (Belgijos Karalystė)
2018.11.11 - 2018.11.14Dėl Valerijaus Simuliko dalyvavimo Baltijos jūros šalių parlamentinės konferencijos Nuolatinio komiteto posėdyje (Norvegijos Karalystė)
2018.10.04 - 2018.10.07Dėl Valerijaus Simuliko ir Kęstučio Bartkevičiaus dalyvavimo inauguracinėje Gruzijos, Moldovos ir Ukrainos Parlamentinės Asamblėjos sesijoje (Gruzija)
2018.09.26 - 2018.09.29Dėl Kęstučio Bartkevičiaus, Valerijaus Simuliko ir Gintaro Vaičekausko dalyvavimo GUAM Parlamentinės Asamblėjos sesijoje (Moldovos Respublika)
2018.09.22 - 2018.09.22Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltų vienybės dienos minėjimo renginiuose (Latvijos Respublika)
2018.09.20 - 2018.09.21Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Prezidiumo, Biudžeto ir kontrolės komiteto bei Konsultacinės tarybos posėdžiuose (Latvijos Respublika)
2018.08.25 - 2018.08.28Dėl Kęstučio Bartkevičiaus ir Valerijaus Simuliko dalyvavimo 27-ojoje Baltijos jūros šalių parlamentinėje konferencijoje ir Baltijos Asamblėjos Prezidiumo posėdyje (Suomijos Respublika)
2018.06.18 - 2018.06.22Dėl Valerijaus Simuliko dalyvavimo Juodosios jūros ekonominio bendradrabiavimo organizacijos parlamentinės asamblėjos 51-ojoje plenarinėje sesijoje (Albanija)
2018.06.14 - 2018.06.16Dėl Valerijaus Simuliko dalyvavimo Beniliukso parlamento plenarinėje sesijoje ir Baltijos Asamblėjos Prezidiumo posėdyje (Nyderlandų Karalystė)
2018.05.30 - 2018.06.03Dėl Kęstučio Bartkevičiaus ir Valerijaus Simuliko dalyvavimo Europos jūros dienos renginiuose ir Baltijos Asamblėjos Prezidiumo posėdyje (Bulgarijos Respublika)
2018.05.14 - 2018.05.16Dėl Kęstučio Masiulio, Juliaus Sabatausko ir Valerijaus Simuliko dalyvavimo Europos Parlamento Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komiteto rengiamame tarpparlamentiniame komitetų susitikime (Belgijos Karalystė)
2018.05.06 - 2018.05.09Dėl Valerijaus Simuliko vizito į Uzbekistano Respubliką kartu su Vyriausybine delegacija (Uzbekistano Respublika)
2018.04.09 - 2018.04.13Dėl Aušros Papirtienės, Valerijaus Simuliko, Gintaro Vaičekausko ir Egidijaus Vareikio komandiruotės stebėti Azerbaidžano Respublikos prezidento rinkimų (Azerbaidžano Respublika)
2018.03.22 - 2018.03.24Dėl Kęstučio Bartkevičiaus, Virgilijaus Poderio ir Valerijaus Simuliko dalyvavimo trišalėje Baltijos Asamblėjos, Šiaurės Tarybos ir Beniliukso parlamento konferencijoje ir Baltijos Asamblėjos Prezidiumo posėdyje (Nyderlandų Karalystė)
2018.03.18 - 2018.03.19Dėl Valerijaus Simuliko dalyvavimo Baltijos jūros šalių parlamentinės konferencijos Migracijos ir integracijos darbo grupės posėdyje (Švedijos Karalystė)
2018.02.26 - 2018.02.28Dėl Valerijaus Simuliko ir Egidijaus Vareikio dalyvavimo Europos Parlamento Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komiteto tarpparlamentiniame susitikime (Belgijos Karalystė)
2018.02.21 - 2018.02.23Dėl Valerijaus Simuliko dalyvavimo Baltijos jūros šalių parlamentinės konferencijos Nuolatinio komiteto ir Baltijos Asamblėjos Prezidiumo posėdžiuose (Belgijos Karalystė)
2018.02.05 - 2018.02.07Dėl Justo Džiugelio, Andriaus Navicko ir Valerijaus Simuliko dalyvavimo susitikimuose su Europos Parlamento nariais (Prancūzijos Respublika)
2018.01.23 - 2018.01.25Dėl Aušrinės Norkienės ir Valerijaus Simuliko dalyvavimo Europos Parlamento Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komiteto rengiamame tarpparlamentiniame posėdyje (Belgijos Karalystė)
2017.12.16 - 2017.12.19Dėl Valerijaus Simuliko dalyvavimo GUAM Parlamentinės Asamblėjos sesijoje (Gruzija)
2017.11.20 - 2017.11.22Dėl Aušros Maldeikienės ir Valerijaus Simuliko dalyvavimo Europos Parlamento Moterų teisių ir lyčių lygybės komiteto rengiamame tarpparlamentiniame komitetų susitikime (Belgijos Karalystė)
2017.11.09 - 2017.11.11Dėl Seimo narių dalyvavimo 36-ojoje Baltijos Asamblėjos sesijoje (Estijos Respublika)
2017.10.30 - 2017.11.02Dėl Valerijaus Simuliko dalyvavimo 69-ojoje Šiaurės Tarybos sesijoje ir Baltijos Asamblėjos Prezidiumo posėdyje (Suomijos Respublika)
2017.10.18 - 2017.10.21Dėl Irenos Šiaulienės, Kęstučio Bartkevičiaus, Valerijaus Simuliko ir Algio Strelčiūno dalyvavimo susitikimuose su Azerbaidžano Respublikos Didžiojo Medžliso ir kitų institucijų atstovais (Azerbaidžano Respublika)
2017.09.28 - 2017.09.29Dėl Kęstučio Bartkevičiaus, Valerijaus Simuliko ir Gintaro Vaičekausko dalyvavimo Baltijos Asamblėjos posėdžiuose (Estijos Respublika)
2017.06.21 - 2017.06.23Dėl Juliaus Sabatausko ir Valerijaus Simuliko dalyvavimo Europos Parlamento Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komiteto tarpparlamentiniame posėdyje (Belgijos Karalystė)
2017.06.15 - 2017.06.17Dėl Valerijaus Simuliko dalyvavimo Beniliukso parlamento plenarinėje sesijoje (Norvegijos Karalystė)
2017.06.08 - 2017.06.09Dėl Valerijaus Simuliko dalyvavimo Baltijos Asamblėjos, Beniliukso parlamento, Gruzijos, Ukrainos, Azerbaidžano ir Moldovos Parlamentinės Asamblėjos, Šiaurės Tarybos ir Višegrado šalių konferencijoje (Latvijos Respublika)
2017.06.01 - 2017.06.02Dėl Kęstučio Bartkevičiaus ir Valerijaus Simuliko dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Prezidiumo posėdyje (Estijos Respublika)
2017.05.17 - 2017.05.20Dėl Valerijaus Simuliko dalyvavimo Europos jūros dienos renginiuose ir Baltijos Asamblėjos Prezidiumo posėdyje (Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė)
2017.04.27 - 2017.04.28Dėl Valerijaus Simuliko dalyvavimo komiteto posėdyje (Vokietijos Federacinė Respublika)
2017.03.23 - 2017.03.25Dėl Valerijaus Simuliko ir Gintaro Vaičekausko dalyvavimo Beniliukso parlamento organizuojamuose debatuose (Nyderlandų Karalystė)
2017.02.27 - 2017.03.01Dėl Audroniaus Ažubalio ir Valerijaus Simuliko dalyvavimo tarpparlamentiniame renginyje (Belgijos Karalystė)
2017.01.22 - 2017.01.24Dėl Lino Balsio ir Valerijaus Simuliko komandiruotės į Belgijos Karalystę (Belgijos Karalystė)
2016.12.13 - 2016.12.16Dėl Kęstučio Bartkevičiaus ir Valerijaus Simuliko komandiruotės į Azerbaidžano Respubliką (Azerbaidžano Respublika)
2016.12.02 - 2016.12.07K. Masiulio ir V. Simuliko komandiruotė į Taškentą (Armėnijos Respublika)
2016.11.27 - 2016.11.30V. Simuliko komandiruotė į Keblaviką (Islandijos Respublika)

Kelionės

2017.07.09 - 2017.07.16Dėl Kazio Starkevičiaus, Aušros Papirtienės, Valerijaus Simuliko, Rimantės Šalaševičiūtės ir Gintaro Vaičekausko kelionės į Taivaną (Kinijos provincija) (Taivanas)
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje