Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Arminas Lydeka
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Išrinktas: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. balandžio 23 d.

Dalyvavimas Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos Rinkimų stebėjimo komiteto rengiamoje Šiaurės Makedonijos Respublikos prezidento rinkimų stebėjimo misijoje Šiaurės Makedonijos Respublikoje



Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2020-11-19Europos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2021-05-18Užsienio reikalų komitetas, Komiteto narys
2020-11-19 – 2021-05-17Kultūros komitetas, Komiteto narys

Seimo frakcijose

2020-11-13Liberalų sąjūdžio frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2020-12-08 Laikinoji Dzūkijos bičiulių grupė, narys
2021-05-11 Laikinoji grupė „Krymo deokupacijos parlamentinė platforma“, narys
2023-09-14 Laikinoji Neringos bičiulių grupė, narys
2020-12-08 Laikinoji sostinės bičiulių grupė, narys
2021-07-15 Parlamentinių ryšių su Iraku grupė, narys
2020-12-10 Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, narys
2020-12-22 Seimo delegacija Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje, pirmininko pavaduotojas
2020-12-08 Seimo delegacija Viduržemio jūros regiono valstybių sąjungos Parlamentinėje Asamblėjoje, pirmininkas
2020-12-17 Tarpparlamentinių ryšių grupė su Belgijos Karalyste, Nyderlandų Karalyste ir Liuksemburgo Didžiąja Hercogyste, pirmininko pavaduotojas
2022-09-28 Tarpparlamentinių ryšių su Egipto Arabų Respublika, Jordanijos Hašimitų Karalyste ir Libano Respublika grupė, narys
2021-01-07 Tarpparlamentinių ryšių su Indijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ispanijos Karalyste grupė, narys
2020-12-14 Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šveicarijos Konfederacija grupė, pirmininkas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2024.03.24 - 2024.03.27Dėl Jono Jaručio, Armino Lydekos, Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės ir Algirdo Syso dalyvavimo Europos Sąjungos parlamentų Sąjungos reikalų komitetų konferencijos (COSAC) plenariniame posėdyje (Belgijos Karalystė)
2024.03.03 - 2024.03.06Dėl Lauryno Kasčiūno, Armino Lydekos, Mato Skamarko ir Dovilės Šakalienės dalyvavimo Tarpparlamentinėje bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferencijoje (Belgijos Karalystė)
2024.01.21 - 2024.01.27Dėl Armino Lydekos, Luko Savicko ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje (Prancūzijos Respublika)
2024.01.21 - 2024.01.27Dėl Seimo valdybos 2024 m. sausio 10 d. sprendimo Nr. SV-S-1245 „Dėl Armino Lydekos, Luko Savicko ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje“ pakeit (Prancūzijos Respublika)
2024.01.10 - 2024.01.13Dėl Seimo valdybos 2023 m. gruodžio 13 d. sprendimo Nr. SV-S-1212 „Dėl Armino Lydekos dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos Politinių reikalų komiteto posėdžiuose“ pakeitimo (Suomijos Respublika)
2024.01.10 - 2024.01.12Dėl Armino Lydekos dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos Politinių reikalų komiteto posėdžiuose (Suomijos Respublika)
2023.12.11 - 2023.12.14Dėl Armino Lydekos dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos Politinių reikalų komiteto posėdžiuose (Prancūzijos Respublika)
2023.12.11 - 2023.12.14Dėl Seimo valdybos 2023 m. lapkričio 22 d. sprendimo Nr. SV-S-1196 „Dėl Armino Lydekos dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos Politinių reikalų komiteto posėdžiuose“ pakeitimo (Prancūzijos Respublika)
2023.11.26 - 2023.11.28Dėl Vytauto Gapšio, Jono Jaručio, Armino Lydekos ir Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės dalyvavimo Europos Sąjungos parlamentų Sąjungos reikalų komitetų konferencijos (COSAC) LXX plenariniame posėdyje (Ispanijos Karalystė)
2023.11.26 - 2023.11.28Dėl Seimo valdybos 2023 m. spalio 25 d. sprendimo Nr. SV-S-1154 „Dėl Vytauto Gapšio, Jono Jaručio, Armino Lydekos ir Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės dalyvavimo Europos Sąjungos parlamentų Sąjungos r (Ispanijos Karalystė)
2023.11.08 - 2023.11.10Dėl Seimo valdybos 2023 m. rugpjūčio 23 d. sprendimo Nr. SV-S-1056 „Dėl Monikos Ošmianskienės ir Giedriaus Surplio dalyvavimo Europos valstybės politikos ir idėjų festivalyje „10 politikos pasirinkimų (Belgijos Karalystė)
2023.11.08 - 2023.11.10Dėl Seimo valdybos 2023 m. rugpjūčio 23 d. sprendimo Nr. SV-S-1056 „Dėl Armino Lydekos, Mariaus Matijošaičio, Monikos Ošmianskienės ir Giedriaus Surplio dalyvavimo Europos valstybės politikos ir idėjų (Belgijos Karalystė)
2023.10.25 - 2023.10.28Dėl Algirdo Butkevičiaus, Armino Lydekos ir Kazio Starkevičiaus dalyvavimo Tarpparlamentinėje Europos Sąjungos stabilumo, ekonomikos koordinavimo ir valdysenos konferencijoje (Ispanijos Karalystė)
2023.10.08 - 2023.10.13Dėl Seimo valdybos 2023 m. rugsėjo 27 d. sprendimo Nr. SV-S-1113 „Dėl Armino Lydekos ir Luko Savicko dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje“ pakeitimo (Prancūzijos Respublika)
2023.10.08 - 2023.10.14Dėl Armino Lydekos ir Luko Savicko dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje (Prancūzijos Respublika)
2023.09.10 - 2023.09.13Dėl Armino Lydekos dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos Politinių reikalų ir demokratijos komiteto posėdyje (Prancūzijos Respublika)
2023.06.26 - 2023.06.29Dėl Armino Lydekos dalyvavimo konferencijoje dėl teisėkūros stiprinimo siekiant mažinti Ukrainos pabėgėliams kylančias prekybos žmonėmis rizikas (Lenkijos Respublika)
2023.06.18 - 2023.06.23Dėl Armino Lydekos, Aušrinės Norkienės, Luko Savicko ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje (Prancūzijos Respublika)
2023.06.15 - 2023.06.17Dėl Armino Lydekos, Mariaus Matijošaičio, Giedriaus Surplio ir Žygimanto Pavilionio dalyvavimo susitikime su Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos parlamentų užsienio reika (Latvijos Respublika)
2023.05.26 - 2023.05.28Dėl Seimo valdybos 2023 m. gegužės 3 d. sprendimo Nr. SV-S-921 „Dėl Editos Rudelienės dalyvavimo Liberalų ir demokratų aljanso už Europą kongrese“ pakeitimo (Švedijos Karalystė)
2023.05.14 - 2023.05.16Dėl Vytauto Gapšio, Armino Lydekos, Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės ir Aurelijaus Verygos dalyvavimo Europos Sąjungos reikalų parlamentinių komitetų konferencijos (COSAC) LXIX plenariniame posėdyje (Švedijos Karalystė)
2023.05.10 - 2023.05.12Dėl Armino Lydekos dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos Politinių reikalų ir demokratijos komiteto posėdyje (Ispanijos Karalystė)
2023.05.07 - 2023.05.09Dėl Armino Lydekos dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos seminare kovos su neapykantos kurstymu klausimais (Austrijos Respublika)
2023.04.23 - 2023.04.29Dėl Rasos Budbergytės, Armino Lydekos, Luko Savicko ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje (Prancūzijos Respublika)
2023.03.19 - 2023.03.21Dėl Armino Lydekos dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos Politinių reikalų ir demokratijos komiteto posėdyje (Prancūzijos Respublika)
2023.03.19 - 2023.03.21Dėl Seimo valdybos 2023 m. kovo 8 d. sprendimo Nr. SV-S-848 „Dėl Armino Lydekos dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos Politinių reikalų ir demokratijos komiteto posėdyje“ pakeitimo (Prancūzijos Respublika)
2023.03.02 - 2023.03.03Dėl Seimo narių dalyvavimo Tarpparlamentinėje bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferencijoje (Švedijos Karalystė)
2023.01.22 - 2023.01.28Dėl Armino Lydekos, Aušrinės Norkienės, Ritos Tamašunienės ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinės sesijos posėdžiuose (Prancūzijos Respublika)
2023.01.15 - 2023.01.17Dėl Armino Lydekos dalyvavimo Viduržemio jūros regiono valstybių sąjungos Parlamentinės Asamblėjos Energetikos, aplinkos apsaugos ir vandens komiteto posėdyje (Portugalijos Respublika)
2022.12.02 - 2022.12.03Dėl Armino Lydekos dalyvavimo konferencijos dėl Europos ateities rezultatų aptarimo renginyje (Belgijos Karalystė)
2022.12.01 - 2022.12.02Dėl Armino Lydekos dalyvavimo Europos Parlamento Specialiojo komiteto užsienio šalių kišimosi į visus demokratinius procesus Europos Sąjungoje, įskaitant dezinformaciją, klausimais tarpparlamentiniame (Belgijos Karalystė)
2022.11.30 - 2022.12.01Dėl Armino Lydekos dalyvavimo Europos Parlamento Užsienio reikalų komiteto rengiamame posėdyje dėl Europos Sąjungos užsienio ir saugumo politikos iššūkių (Belgijos Karalystė)
2022.11.16 - 2022.11.17Dėl Armino Lydekos dalyvavimo Viduržemio jūros regiono valstybių sąjungos Parlamentinės Asamblėjos Politikos reikalų, saugumo ir žmogaus teisių komiteto posėdyje (Belgijos Karalystė)
2022.10.26 - 2022.10.28Dėl Armino Lydekos dalyvavimo Europos valstybių aukščiausiojo lygio apskritojo stalo susitikime (Belgijos Karalystė)
2022.10.11 - 2022.10.15Dėl Armino Lydekos ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje (Prancūzijos Respublika)
2022.10.11 - 2022.10.15Dėl Seimo valdybos 2022 m. rugsėjo 28 d. sprendimo Nr. SV-S-663 „Dėl Armino Lydekos ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje“ pakeitimo (Prancūzijos Respublika)
2022.10.11 - 2022.10.15Dėl Seimo valdybos 2022 m. rugsėjo 28 d. sprendimo Nr. SV-S-663 „Dėl Laimos Liucijos Andrikienės, Armino Lydekos ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje s (Prancūzijos Respublika)
2022.09.29 - 2022.10.04Dėl Armino Lydekos dalyvavimo Bosnijos ir Hercegovinos visuotinių rinkimų stebėjimo misijoje (Bosnijos ir Hercogovinos Respublika)
2022.09.15 - 2022.09.17Dėl Armino Lydekos dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos Lygių galimybių ir nediskriminavimo komiteto posėdyje (Prancūzijos Respublika)
2022.09.04 - 2022.09.06Dėl Seimo narių dalyvavimo Tarpparlamentinėje bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferencijoje (Čekijos Respublika)
2022.08.24 - 2022.08.28Dėl Seimo valdybos 2022 m. rugpjūčio 10 d. sprendimo Nr. SV-S-624 „Dėl Laimos Liucijos Andrikienės, Armino Lydekos ir Emanuelio Zingerio darbo vizito į Ukrainą“ pakeitimo (Ukraina)
2022.08.24 - 2022.08.28Dėl Laimos Liucijos Andrikienės, Armino Lydekos ir Emanuelio Zingerio darbo vizito į Ukrainą (Ukraina)
2022.06.09 - 2022.06.11Dėl Armino Lydekos, Laimos Mogenienės ir Valdo Rakučio dalyvavimo susitikimuose su Belgijos Karalystės valdžios atstovais (Belgijos Karalystė)
2022.05.30 - 2022.06.01Dėl Armino Lydekos dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos Nuolatinio komiteto posėdyje (Airija)
2022.05.08 - 2022.05.11Dėl Armino Lydekos dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos Kultūros, mokslo, švietimo ir žiniasklaidos komiteto posėdžiuose (Italijos Respublika)
2022.04.29 - 2022.05.01Dėl Seimo valdybos 2022 m. balandžio 13 d. sprendimo Nr. SV-S-461 „Dėl Armino Lydekos, Rūtos Miliūtės ir Luko Savicko dalyvavimo Konferencijos dėl Europos ateities plenariniuose posėdžiuose“ pakeitimo (Prancūzijos Respublika)
2022.04.28 - 2022.05.01Dėl Armino Lydekos, Rūtos Miliūtės ir Luko Savicko dalyvavimo Konferencijos dėl Europos ateities plenariniuose posėdžiuose (Prancūzijos Respublika)
2022.04.24 - 2022.04.30Dėl Seimo narių dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje (Prancūzijos Respublika)
2022.04.24 - 2022.04.30Dėl Seimo valdybos 2022 m. balandžio 13 d. sprendimo Nr. SV-S-460 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje“ pakeitimo (Prancūzijos Respublika)
2022.04.07 - 2022.04.10Dėl Seimo valdybos 2022 m. kovo 31 d. sprendimo Nr. SV-S-447 „Dėl Armino Lydekos, Rūtos Miliūtės ir Luko Savicko dalyvavimo Konferencijos dėl Europos ateities plenariniuose posėdžiuose“ pakeitimo (Prancūzijos Respublika)
2022.04.07 - 2022.04.10Dėl Armino Lydekos, Rūtos Miliūtės ir Luko Savicko dalyvavimo Konferencijos dėl Europos ateities plenariniuose posėdžiuose (Prancūzijos Respublika)
2022.03.24 - 2022.03.27Dėl Armino Lydekos, Rūtos Miliūtės ir Luko Savicko dalyvavimo Konferencijos dėl Europos ateities plenarinėje sesijoje (Prancūzijos Respublika)
2022.03.13 - 2022.03.16Dėl Seimo narių dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos neeilinėje plenarinėje sesijoje (Prancūzijos Respublika)
2022.03.10 - 2022.03.13Dėl Armino Lydekos ir Luko Savicko dalyvavimo Konferencijos dėl Europos ateities plenariniame posėdyje (Prancūzijos Respublika)
2022.03.03 - 2022.03.05Dėl Armino Lydekos dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos Kultūros, mokslo, švietimo ir žiniasklaidos komiteto posėdyje (Prancūzijos Respublika)
2022.02.24 - 2022.02.26Dėl Seimo narių dalyvavimo Tarpparlamentinėje bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferencijoje (Prancūzijos Respublika)
2022.02.24 - 2022.02.26Dėl Seimo valdybos 2022 m. vasario 11 d. sprendimo Nr. SV-S-384 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Tarpparlamentinėje bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferenci (Prancūzijos Respublika)
2022.02.24 - 2022.02.26Dėl Seimo valdybos 2022 m. vasario 11 d. sprendimo Nr. SV-S-384 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Tarpparlamentinėje bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferenci (Prancūzijos Respublika)
2022.01.20 - 2022.01.23Dėl Armino Lydekos dalyvavimo Konferencijos dėl Europos ateities plenariniame posėdyje (Prancūzijos Respublika)
2021.12.02 - 2021.12.05Dėl Armino Lydekos dalyvavimo Viduržemio jūros regiono valstybių sąjungos Parlamentinės Asamblėjos 16-ojoje plenarinėje sesijoje (Belgijos Karalystė)
2021.11.11 - 2021.11.16Dėl Armino Lydekos dalyvavimo Bulgarijos Respublikos prezidento ir išankstinių Bulgarijos Respublikos Nacionalinio Susirinkimo rinkimų stebėjimo misijoje (Bulgarijos Respublika)
2021.10.21 - 2021.10.24Dėl Armino Lydekos ir Luko Savicko dalyvavimo Konferencijos dėl Europos ateities plenariniame posėdyje (Prancūzijos Respublika)
2021.10.05 - 2021.10.07DĖL Jono Jaručio, Ligitos Girskienės, Armino Lydekos ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Holokausto 80-mečio minėjimo renginiuose ir susitikimuose su Ukrainos Aukščiausiosios Rados nariais (Ukraina)
2021.10.05 - 2021.10.07Dėl Jono Jaručio, Ligitos Girskienės, Armino Lydekos ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Holokausto 80-mečio minėjimo renginiuose ir susitikimuose su Ukrainos Aukščiausiosios Rados nariais (Ukraina)
2021.09.27 - 2021.10.01Dėl Laimos Liucijos Andrikienės, Armino Lydekos, Kęstučio Masiulio, Luko Savicko Ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje Strasbūre (Prancūzijos Respublika)
2021.07.09 - 2021.07.13Dėl Armino Lydekos dalyvavimo priešlaikinių Bulgarijos Respublikos Nacionalinio Susirinkimo rinkimų stebėjimo misijoje (Bulgarijos Respublika)
2021.06.17 - 2021.06.22Dėl Armino Lydekos, Vilijos Targamadzės, Tomo Tomilino ir Aurelijaus Verygos dalyvavimo Armėnijos Respublikos Nacionalinio Susirinkimo rinkimų stebėjimo misijoje (Armėnijos Respublika)

Balsavimai

Duomenų nėra

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1968 m. vasario 21 d.

Gimimo vieta

Alytus

 

 

Išsilavinimas

 

1997

Stažuotė Amsterdamo universitete (Nyderlandų Karalystė)

1995

Stažuotė Londono universitete (Jungtinė Karalystė)

1994

Stažuotė Orhuso universitete (Danijos Karalystė)

1993–1994

Maskvos valstybinis Lomonosovo universitetas, Socialinių mokslų fakultetas, Tarptautinių santykių katedra, tarptautinių santykių sociologijos magistro laipsnis

1986–1993

Maskvos valstybinis Lomonosovo universitetas, Socialinių mokslų fakultetas, aukštojo mokslo diplomas (sociologija, politologija)

1980–1986

Molėtų 2-oji vidurinė mokykla (dabar – Molėtų gimnazija)

1975–1980

Naujosios Akmenės 2-oji vidurinė mokykla (dabar – Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2016–2020

Seimo kontrolierių įstaiga, vyriausiasis konsultantas

2013–2014

Seimo kontrolierių įstaigos Žmogaus teisių biuras, vadovas

1994–2000

Vilniaus universiteto Tarptautinė verslo mokykla, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas, dėstytojas

1994–1995

Lietuvos pramonininkų konfederacija, Direktorius tarptautiniams ryšiams

1993

Derybų konsuliniais klausimais tarp Lietuvos Respublikos ir Rusijos Federacijos delegacija, narys

1992–1994

Lietuvos Respublikos ambasada Maskvoje, pirmasis sekretorius einantis Konsulo pareigas, Konsulinio skyriaus vadovas, atašė

 

 

Politinė karjera

 

 

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio narys

2014–2016

XI Seimo narys

 

Europos reikalų komitetas, pirmininko pavaduotojas

 

Užsienio reikalų komitetas, narys

 

Seimo delegacija Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinėje Asamblėjoje, nario pavaduotojas

Nuo 2012 m.

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis, narys

2008–2012

X Seimo narys

 

Europos reikalų komitetas, narys

 

Žmogaus teisių komitetas, pirmininkas

 

Seimo delegacija Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje, narys

 

Tarpparlamentinių ryšių su Ispanijos Karalyste grupė, pirmininkas

2004–2008

IX Seimo narys

 

Europos reikalų komitetas, narys

 

Žmogaus teisių komitetas, pirmininkas

 

Seimo delegacija Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos

 

Parlamentinėje Asamblėjoje, pirmininko pavaduotojas

 

Seimo delegacija COSAC, narys

2004

Europos Parlamento narys

2003–2004

Seimo stebėtojų delegacija Europos Parlamente, pirmininko pavaduotojas

2000–2004

VIII Seimo narys

 

Užsienio reikalų komitetas, narys

 

Žmogaus teisių komitetas, pirmininko pavaduotojas

 

Tarpparlamentinių ryšių su Portugalija grupė, pirmininkas

 

 

Kita

 

Knygų apie protokolą ir etiketą autorius, mokslinių straipsnių apie teisę ir nacionalinį saugumą autorius, mokomųjų seminarų vedėjas

Apdovanojimai: Portugalijos valstybinis ordinas „Ordem do Merito Grande Oficial“, Ispanijos valstybinis ordinas „Orden del Mérito Civil“
Pomėgiai: estetika, pirtis, šokiai

Kalbos: anglų, rusų, prancūzų (pagrindai)

 

 

Šeima

 

Žmona Brigita, dukra Armintė

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje