A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Aidas Gedvilas
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Darbo partija
Išrinktas: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. I-121
Tel. (8 5) 239 6617
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. sausio 30 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2021-09-24Aplinkos apsaugos komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2020-12-17 – 2022-11-17Ateities komitetas, Komiteto narys
2020-11-19 – 2021-09-23Aplinkos apsaugos komitetas, Komiteto narys

Seimo frakcijose

2022-12-08Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos narys
2020-11-13 – 2022-12-08Darbo partijos frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2021-08-10 Laikinoji Lietuvos Respublikos Seimo opozicijos narių Lietuvos Respublikos Vyriausybės veiksmų kontrolės ir tyrimų grupė, pirmininkas
2020-12-08 Laikinoji sostinės bičiulių grupė, narys
2020-11-24 Laikinoji Šiaulių krašto bičiulių grupė, narys
2021-07-13 Laikinoji Žaliojo vandenilio technologijų plėtros Lietuvoje grupė, narys
2020-12-08 Parlamentinių ryšių su Honkongu (Kinijos Liaudies Respublika) grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Italijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narys
2021-11-25 Tarpparlamentinių ryšių su Omanu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šveicarijos Konfederacija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narys

 

Gimimo data

1966 m. birželio 9 d.

Gimimo vieta

Šiauliai

 

 

Išsilavinimas

 

1992

Kauno technologijų universiteto Šiaulių fakultetas, mašinų gamybos inžinierius

1985

Šiaulių K. Didžiulio politechnikumas (dabar – Šiaulių valstybinė kolegija), automobilių remontas ir techninis aptarnavimas

1981

Juliaus Janonio vidurinė mokykla (dabar – Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2012–2020

UAB „Soltekana“, direktorius

1997–2020

UAB „Digikomas“, direktorius

1995–2020

UAB „Aidma“, direktorius

1987–1991

„Šiaulių autoservisas“, priėmimas, techninės kontrolės inžinierius, vyr. mechanikas, tiekimo inžinierius

 

 

Politinė karjera

 

 

Darbo partijos narys

2019–2020

Vilniaus miesto savivaldybės taryba, narys, Aplinkos ir energetikos komiteto bei Kontrolės komiteto narys

Nuo 2018 m.

Darbo partijos pirmininko Viktoro Uspaskich pavaduotojas

2011–2015

Šiaulių miesto savivaldybės taryba, narys

2005

Susisiekimo ministerija, viceministras

2004–2005

IX Seimo narys

 

Ekonomikos komitetas, narys

Nuo 2003 m.

Darbo partijos narys

2000–2002

Šiaulių miesto savivaldybės taryba, narys

 

 

Kita

 

 

Pomėgiai: tinklinis, automobilių sportas

Kalbos: anglų, rusų

 

 

Šeima

 

Žmona Andželika, sūnus Kristijonas, duktė Mona Liza

 

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje