A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Jonas Pinskus
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų darbo partija
Išrinktas: Molėtų–Širvintų (Nr. 54) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. vasario 2 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seniūnų sueigoje

2022-03-16 – 2022-09-14Seniūnų sueiga, narys
2021-03-24 – 2021-09-14Seniūnų sueiga, narys

Seimo komitetuose

2020-11-19Ekonomikos komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-11-24Energetikos ir darnios plėtros komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2022-09-10Lietuvos regionų frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotojas
2022-03-10 – 2022-09-10Lietuvos regionų frakcija, Frakcijos seniūnas
2021-09-10 – 2022-03-10Lietuvos regionų frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotojas
2021-05-20 – 2021-09-09Lietuvos regionų frakcija, Frakcijos seniūnas
2021-03-10 – 2021-05-19Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos seniūnas
2020-11-13 – 2021-03-09Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos seniūno pavaduotojas

Parlamentinėse grupėse

2020-11-17 Laikinoji Aukštaičių grupė, pirmininkas
2020-12-17 Laikinoji Daugiafunkcių miškų puoselėjimo grupė, narys
2021-06-29 Laikinoji grupė „Seimo irklavimo klubas“, narys
2022-10-11 Laikinoji Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo grupė, narys
2020-11-24 Laikinoji Šiaulių krašto bičiulių grupė, narys
2021-07-13 Laikinoji Žaliojo vandenilio technologijų plėtros Lietuvoje grupė, narys
2020-12-08 Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo, Lenkijos Respublikos Seimo bei Senato ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados narių asamblėjoje, narys
2021-05-20 Seimo delegacija Tarpparlamentinėje Sąjungoje, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narys

 

Gimimo data

1959 m. rugsėjo 22 d.

Gimimo vieta

Kuršėnai, Šiaulių r.

 

 

Išsilavinimas

 

1985

Vilniaus universitetas, ekonomistas

1978

Šiaulių K. Didžiulio politechnikumas (dabar – Šiaulių valstybinė kolegija), statybininkas technikas

1974

Kuršėnų aštuonmetė mokykla

 

 

Darbo patirtis

 

2020

Ekonomikos ir inovacijų ministerija, ministro patarėjas

2001–2004

UAB „Dovydo transportas“, direktoriaus pavaduotojas, bendrovės savininkas

1995–2002

UAB „Guotas“, stebėtojų tarybos pirmininkas

1996–2000

Sporto veteranų asociacija „Penki žiedai“, prezidentas

1990–1993

UAB „Sajona“, direktorius

 

 

Politinė karjera

 

 

Lietuvos regionų partijos pirmininkas

Nuo 2018 m.

Lietuvos regionų partijos (2018–2021 m. – Lietuvos socialdemokratų darbo partija) narys, pirmininkas

2011–2015

Vilniaus miesto savivaldybė, tarybos narys, vicemeras

2009–2011

X Seimo narys

 

Aplinkos apsaugos komitetas, narys

2004–2008

IX Seimo narys

 

Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys

 

Peticijų komisija, narys (2006–2008)

 

 

Kita

 

Nuo 1977 m. aktyviai sportavo – užsiėmė akademiniu irklavimu. 1979–1988 m. – TSRS akademinio irklavimo rinktinės narys, nusipelnęs sporto meistras. 1980 m. vasaros olimpinių žaidynių Maskvoje prizininkas. Dukart pasaulio čempionas (1981 ir 1985 m.). Pasaulio čempionatų prizininkas: 1983 m. užėmė 3-iąją, 1986 m. – 2-ąją vietą. Septynis kartus TSRS čempionas. Tris kartus Lietuvos čempionas. Daugkartinis tarptautinių regatų nugalėtojas. 1998 m. apdovanotas medaliu „Už nuopelnus Lietuvos sportui“. 2001 m. išrinktas Šiaulių krašto šimtmečio sportininku

Pomėgiai: medžioklė, žvejyba

Kalbos: anglų, rusų

 

 

Šeima

 

Žmona Živilė, dukros Justina ir Daniela, sūnūs Kristijonas ir Dovydas

 

Duomenų nėra
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje