Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Ieva Pakarklytė
2020–2024 m. kadencija
Seimo narė nuo 2020-11-13
Iškėlė: Laisvės partija
Išrinkta: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. II-437
Tel. (8 5) 239 6682
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. rugsėjo 23 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seniūnų sueigoje

2020-11-13 – 2021-11-19Seniūnų sueiga, narė

Seimo komitetuose

2020-11-19Ekonomikos komitetas, Komiteto narė
2020-12-17 – 2021-06-08Ateities komitetas, Komiteto narė

Seimo pakomitečiuose

2021-01-06Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis, Pakomitečio narė

Seimo komisijose

2020-12-08Laisvės premijų komisija, Komisijos narė
2022-10-01Jūrinių reikalų komisija, Komisijos narė

Seimo frakcijose

2021-11-16Laisvės frakcija, Frakcijos narė
2020-11-17 – 2021-11-15Laisvės frakcija, Frakcijos seniūnė
2020-11-13 – 2020-11-16Laisvės frakcija, Frakcijos seniūnė

Parlamentinėse grupėse

2022-05-11 Laikinoji Bendradarbiavimo su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba grupė, narė
2021-02-26 Laikinoji grupė „Už gyvūnų gerovę ir apsaugą“, narė
2020-12-08 Laikinoji Lietuvos pajūrio bičiulių grupė, narė
2020-11-19 Laikinoji Moterų grupė, narė
2020-12-17 Laikinoji Seimo narių ryšių su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) grupė, narė
2020-12-08 Laikinoji sostinės bičiulių grupė, narė
2022-09-29 Laikinoji Šiaulių krašto bičiulių grupė, pirmininko pavaduotoja
2020-11-17 Laikinoji Vystomojo bendradarbiavimo, reprodukcinės sveikatos ir teisių grupė, narė
2020-12-08 Parlamentinių ryšių su Honkongu (Kinijos Liaudies Respublika) grupė, narė
2020-12-10 Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, narė
2021-01-07 Tarpparlamentinių ryšių su Indijos Respublika grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narė
2021-11-11 Tarpparlamentinių ryšių su Rytų Afrikos valstybėmis (Kenija, Ruanda, Tanzanija, Uganda, Burundžiu ir Pietų Sudanu) grupė, narė
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandija, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, pirmininko pavaduotoja

 

Gimimo data

1989 m. rugpjūčio 24 d.

Gimimo vieta

Šiauliai

 

 

Išsilavinimas

 

2014

Vilniaus universitetas, viešosios politikos analizė

2012

Vilniaus universitetas, politikos mokslai

2008

Klaipėdos Vydūno vidurinė mokykla (dabar – Klaipėdos Vydūno gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2015–2020

Vilniaus miesto savivaldybės administracija, mero patarėja, mero komandos vadovė

2012–2015

Seimo kanceliarija, Seimo nario padėjėja

 

 

Politinė karjera

 

 

Laisvės partijos narė

Nuo 2019 m.

Laisvės partijos narė

2009–2014

Lietuvos liberalaus jaunimo organizacija, tarybos pirmininkė

 

 

Kita

 

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto alumni draugijos narė

Pomėgiai: kinologija, sportas (funkcinės treniruotės), liberalizmo ir feminizmo literatūra

Kalbos: anglų, vokiečių

 

 

Šeima

 

Vyras Mindaugas

 

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2023.09.14 - 2023.09.17Dėl Ievos Pakarklytės dalyvavimo tarptautiniuose liberalių moterų politikos lyderių mokymuose (Belgijos Karalystė)
2023.09.14 - 2023.09.17Dėl Seimo valdybos 2023 m. rugpjūčio 2 d. sprendimo Nr. SV-S-1037 „Dėl Ievos Pakarklytės dalyvavimo tarptautiniuose liberalių moterų politikos lyderių mokymuose“ pakeitimo (Belgijos Karalystė)
2023.05.26 - 2023.05.28Dėl Ievos Pakarklytės ir Vytauto Mitalo dalyvavimo Liberalų ir demokratų aljanso už Europą kongrese (Švedijos Karalystė)
2023.05.26 - 2023.05.28Dėl Seimo valdybos 2023 m. gegužės 10 d. sprendimo Nr. SV-S-927 „Dėl Ievos Pakarklytės ir Vytauto Mitalo dalyvavimo Liberalų ir demokratų aljanso už Europą kongrese“ pakeitimo (Švedijos Karalystė)
2023.05.21 - 2023.05.23Dėl Ievos Pakarklytės dalyvavimo Trijų jūrų iniciatyvos valstybių konferencijoje skaitmeninės transformacijos klausimais (Rumunija)
2023.04.16 - 2023.04.20Dėl Ievos Pakarklytės dalyvavimo jaunųjų politikos lyderių susitikime (Izraelio Valstybė)
2023.04.16 - 2023.04.20Dėl Seimo valdybos 2023 m. kovo 15 d. sprendimo Nr. SV-S-860 „Dėl Ievos Pakarklytės dalyvavimo jaunųjų politikos lyderių susitikime“ pakeitimo (Izraelio Valstybė)
2023.01.08 - 2023.01.15Dėl Seimo valdybos 2022 m. gruodžio 23 d. sprendimo Nr. SV-S-767 „Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Taivano valdžios ir nevyriausybinių organizacijų atstovais“ pakeitimo (Taivanas)
2023.01.08 - 2023.01.15Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Taivano valdžios ir nevyriausybinių organizacijų atstovais (Taivanas)
2022.09.11 - 2022.09.14Dėl Morganos Danielės ir Ievos Pakarklytės dalyvavimo parlamentinėje diskusijoje seksualinės ir reprodukcinės sveikatos apsaugos ir teisių klausimais (Ispanijos Karalystė)
2022.09.07 - 2022.09.10Dėl Seimo narių dalyvavimo Jungtinių Amerikos Valstijų Valstybės departamento organizuojamuose susitikimuose NATO būstinėje (Belgijos Karalystė)
2022.06.30 - 2022.07.02Dėl Ievos Pakarklytės ir Luko Savicko dalyvavimo Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos Pasaulinio parlamentarų tinklo susitikime (Latvijos Respublika)
2022.05.31 - 2022.06.03Dėl Seimo narių dalyvavimo bendrame Lietuvos Respublikos Seimo Ekonomikos komiteto ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Ekonomikos vystymo komiteto posėdyje (Ukraina)
2022.05.06 - 2022.05.06Dėl Kristijono Bartoševičiaus, Ievos Pakarklytės ir Giedriaus Surplio darbo vizito į Danijos Karalystę (Danijos Karalystė)

Balsavimai

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje