Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Pirmininkė pasveikino Azerbaidžaną Respublikos dienos proga

2023 m. gegužės 28 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu pasveikino Didžiojo Medžliso Pirmininkę Sahibą Gafarovą ir jos vadovaujamo parlamento narius. Nacionalinės šventės – Respublikos dienos – proga Seimo Pirmininkė linkėjo Azerbaidžano gyventojams taikos, santarvės ir gerovės.

„Azerbaidžanas – reikšmingas Lietuvos partneris Pietų Kaukaze. Tikiuosi, kad Lietuvos ir Azerbaidžano dialogas tiek dvišalių santykių, tiek ryšių su Europos Sąjunga lygmenimis išliks atviras ir intensyvus, o įvairiapusio bendradarbiavimo galimybės stiprins abi valstybes ir atvers mūsų piliečiams dar daugiau abipusiai naudingų verslo, mokslo, inovacijų, kultūros ir turizmo veiklos kelių“, – pabrėžė V. Čmilytė-Nielsen.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 239 6030

Mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

www.lrs.lt

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-05-26 09:45
   Jolanta Anskaitienė