Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Pirmininkė sveikina Kiprą Nepriklausomybės dienos proga

2023 m. spalio 1 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

Seimo kanceliarijos archyvo nuotrauka (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu pasveikino Kipro Respublikos Atstovų Tarybą Nepriklausomybės dienos proga. Kipro parlamento Pirmininkei Annitai Demetriou siųstame sveikinime Seimo Pirmininkė linkėjo sėkmės sprendžiant iššūkius ir dirbant šalies žmonių labui.

 „Lietuva ir Kipras sėkmingai bendradarbiauja įvairiais lygmenimis. Tikiu, kad mūsų valstybių parlamentai ir toliau prisidės stiprinant Europos Sąjungos vienybę, bendromis Europos demokratijos vertybėmis pagrįstą bendradarbiavimą, užtikrinant mūsų šalių ir žemyno gerovę bei  saugią ateitį“, – sveikinime pabrėžė V. Čmilytė-Nielsen.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 239 6030

Mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

www.lrs.lt

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-09-28 15:09
   Jolanta Anskaitienė