Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Pirmininkė sveikina Lietuvos policijos dienos proga

2023 m. spalio 2 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

Seimo kanceliarijos archyvo nuotrauka

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu sveikina visus policijos darbuotojus ir pareigūnus Angelų sargų – Policijos dienos proga.

„Šiandien švenčiate profesinę šventę ir norėtųsi vien tik džiaugtis. Tačiau žinome, kad ne visada tenka dirbti palankiomis sąlygomis, o ir iššūkių kasdien netrūksta. Nepaisydami to, Jūs profesionaliai ginate, saugote ir padedate. Todėl visuomenė didžiuojasi ir gerbia Jūsų organizaciją.

Mieli policijos bendruomenės nariai,

dėkoju, kad atsakingai tarnaujate Lietuvai ir rūpinatės jos žmonėms. Kad Jūsų dėka mes galime jaustis saugūs ir gyventi geresnėje šalyje. Su Lietuvos policijos diena!“ – sako V. Čmilytė-Nielsen.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 239 6030

Mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

www.lrs.lt

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-09-29 08:53
   Jolanta Anskaitienė