Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Pirmininkė: „Lietuva nuosekliai įgyvendina žmogaus teises“

2023 m. gruodžio 8 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, atidarydama Žmogaus teisių forumą pabrėžė, kad galima didžiuotis, jog Lietuvoje yra solidi platforma, siejanti valstybinių institucijų, nevyriausybinių organizacijų, akademinės bendruomenės atstovus – tuos, kuriems žmogaus teisės yra ne tik profesinio ar mokslinio intereso objektas, bet moralinė pozicija ir gyvenimo būdas.

Šių metų forumo dėmesio centre yra temos, susijusios su tautinėmis bendrijomis, tačiau nuošalyje nelieka ir kitos svarbios žmogaus teisių sritys – teisė į privatumą, lyčių lygybė, visų šeimų teisė į valstybės pagarbą, moterų teisės, smurtas artimoje aplinkoje.

„Nė neabejoju, kad ateinančiais, rinkiminiais metais, žmogaus teisės bus viena iš kelių svarbiausių rinkiminių temų. Pirmosios apraiškos matyti jau dabar. Tai bus ir galimybė, ir grėsmė.

Kylant vis naujiems iššūkiams žmogaus teisių srityje, kai žodžio laisvė, moterų, mažumų teisės patiria didėjantį spaudimą, visiems, dirbantiems šioje srityje, noriu palinkėti jėgų, budrumo, tvirtybės išsaugoti tai, kas jau sunkiai iškovota, ir siekti, kad ne baimė, o pagarba kitoniškumui vyrautų mūsų visuomenėje“, – teigė Seimo Pirmininkė.

Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 209 6030

Mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

www.lrs.lt

 

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-12-08 14:55
   Monika Kutkaitytė