Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Pirmininkė sveikina teatro bendruomenę profesinės šventės proga

2024 m. kovo 27 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako, kad kovo 27-oji yra ypatinga diena visiems – tiek kuriantiems teatrą, tiek žiūrovams. 

„Teatras – ypatinga kūrybos rūšis. Teatro kalba yra universali ir suprantama visiems, ji nepaiso laiko, vietos, kultūros, kalbos, tautybės skirtumų. Čia bendradarbiauja įvairių sričių profesionalai. O įgyvendindami savo menines idėjas, eksperimentuodami jie praturtina mūsų pasaulį, suteikia galimybę išgyventi įvairiausias patirtis ir emocijas, skatina dialogui ir apmąstymams. 

Mieli Teatro žmonės, 

dėkoju Jums, kad pakylėjate mus virš kasdienybės, puoselėjate mūsų kultūrą ir garsinate Lietuvą užsienyje. Tarptautinės teatro dienos proga linkiu drąsių idėjų, kūrybinės energijos ir, žinoma, gausios Jus mylinčios publikos“, – sveikina V. Čmilytė-Nielsen.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen 

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel.: (8 5) 209 6030, mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

www.lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2024-03-26 15:49
   Jolanta Anskaitienė