Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Lietuvos ir kitų Europos Sąjungos parlamentų pirmininkai kreipėsi į Sakartvelo Parlamento Pirmininką

2024 m. gegužės 27 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen kartu su Čekijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Nyderlandų, Prancūzijos parlamentų vadovais kreipėsi į Sakartvelo Parlamento Pirmininką Šalvą Papuašvilį (Shalva Papuashvili). Atviru laišku ragino Sakartvelą atšaukti įstatymą „Dėl užsienio įtakos skaidrumo“, kuris nesuderinamas su Europos normomis ir vertybėmis, siekia nutildyti žiniasklaidą ir pilietinę visuomenę. Kartu parlamento pirmininkai išreiškė paramą Sakartvelui kelyje į Europos Sąjungą.

„Sakartvelo pastangos siekti narystės Europos Sąjungoje buvo įvertintos – suteikta galimybė pradėti stojimo derybas. Tačiau tokie įstatymai kaip šis, smurtas prieš demonstrantus visiškai nesuderinami su europiniais ketinimais. Taigi paraginome atšaukti tokį sprendimą. Be to, žinome, kad integracijos kelias yra sunkus, todėl kartu pasiūlėme visą reikalingą paramą ir pagalbą Sakartvelo žmonėms, nes tikime europine jų šalies ateitimi“, – sako V. Čmilytė-Nielsen. 

 

Laiško tekstas lietuvių kalba: ČIA.

Laiško tekstas anglų kalba: ČIA.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen 

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel.: +370 5 209 6030, mob. +370 698 42 071

El. p.  [email protected]

www.lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2024-05-27 13:10
   Monika Kutkaitytė