Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Pirmininkė reiškia nuoširdžią užuojautą dėl partizano Juozo Aleksos-Balandžio mirties

2023 m. kovo 31 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu reiškia nuoširdžią užuojautą dėl partizaninio judėjimo dalyvio, politinio kalinio Juozo Aleksos-Balandžio mirties.

„Mūsų tauta niekada nepamirš žmonių, kurie aukojosi ir kovojo už Lietuvos laisvę. Tarp jų buvo ir J. Aleksa-Balandis – partizanų ryšininkas, politinis kalinys, Norilsko kalinių sukilimo dalyvis. Dėl šios netekties nuoširdžiai užjaučiu šeimą, draugus ir bendražygius“, – sako V. Čmilytė-Nielsen.

Šių metų Vasario 16-ąją už ištvermę ir pasiaukojimą ginkluoto ir neginkluoto pasipriešinimo kovose J. Aleksa-Balandis apdovanotas Vyčio Kryžiaus ordino Riterio kryžiumi.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 239 6030

Mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

www.lrs.lt

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-03-31 10:28
   Jolanta Anskaitienė