Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Pirmininkė: „Birželio 1-oji – priminimas suaugusiems užtikrinti laimingą vaikystę“

2023 m. birželio 1 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako, kad kiekviena birželio 1-oji – ne tik šventė, pilna vaikų juoko, šypsenų ir klegesio, bet pirmiausia priminimas suaugusiems sudaryti sąlygas laimingai ir nerūpestingai vaikystei.

„Ši diena visiems primena, kad privalome pasistengti, jog mūsų vaikai augtų laimingi savo šeimose ir kurtų laimingą šalį. Mes galime padaryti taip, kad kiekvienas nuo mažumės jaustųsi orus, laisvas, gerbiamas ir visomis prasmėmis saugus. Kad nė vienam netektų patirti smurto, patyčių, karo siaubo. Todėl turime įsipareigoti, kad padarysime viską, jog taip ir būtų“, – sako V. Čmilytė-Nielsen.

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga Seimo Pirmininkė linki vaikams šviesios ir spalvingos vaikystės, augti sveikiems, smalsiems ir drąsiems bei įgyvendinti savo svajones.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 239 6030

Mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

www.lrs.lt

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-06-01 18:21
   Rūta Mensonaitė