Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Pirmininkė sveikina Danijos Karalystę Konstitucijos dienos proga

2023 m. birželio 5 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

Seimo kanceliarijos archyvo nuotrauka 

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė Nielsen Seimo ir savo vardu pasveikino Danijos Karalystės Folketingą (parlamentą) nacionalinės šventės – Konstitucijos dienos – proga.

„Šių dienų iššūkių akivaizdoje labai aiškiai suvokiame Konstitucijos – šalies teisinio pagrindo, įtvirtinančio demokratiją, svarbiausias žmogaus teises ir laisves, –svarbą. Tegul Konstitucija Jūsų Folketingui būna įkvėpimo šaltinis dirbant prasmingą ir darnų kasdienį parlamentinį darbą“, – rašė V. Čmilytė-Nielsen.

Danijos Karalystės Folketingo Pirmininkui Sorenui Gade (Søren Gade) siųstame sveikinime Seimo Pirmininkė taip pat pabrėžė glaudų Lietuvos ir Danijos bendradarbiavimą, įvairiais lygmenimis plėtojamą parlamentinį dialogą, kuris leidžia siekti bendrų tikslų.

„Dar kaip ypač svarbų formatą išskirčiau regioninį – Šiaurės ir Baltijos valstybių – matmenį. Esu tikra, kad ir toliau bendromis diskusijomis ir vizitais stiprinsime regioninį bendradarbiavimą, nukreiptą saugoti ir puoselėti demokratijos vertybes“, – pažymėjo V. Čmilytė-Nielsen.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 239 6030

Mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

www.lrs.lt

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-06-01 11:23
   Jolanta Anskaitienė