Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija

Veikla

Pagrindiniai Komisijos tikslai – puoselėti Lietuvoje ir užsienio valstybėse gyvenančių lietuvių bendradarbiavimą, rūpintis abipuse pagalba ir parama, keistis mokslo, kultūros ir kita informacija, Seimui ir kitoms valstybės institucijoms teikti rekomendacijas dėl Lietuvos valstybingumo stiprinimo ir demokratinių vertybių puoselėjimo, skatinti užsienyje gyvenančius lietuvius grįžti gyventi į Lietuvą ir teikti rekomendacijas dėl sąlygų tam sudarymo.

Komisijos veiklos kryptys:

1. užsienio valstybėse gyvenančių lietuvių įtraukimo į Lietuvos gyvenimą didinimas;

2. Lietuvos Respublikos pilietybės ir lietuviškos tapatybės išsaugojimas, lietuvybės stiprinimas;

3. Pasaulio lietuvių bendruomenės, kitų užsienio lietuvių bendruomenių, jų ryšių su Lietuva plėtojimas, bendradarbiavimo ekonomikos, kultūros, švietimo ir mokslo, sveikatos ir socialinės politikos bei kitose srityse stiprinimas;

4. grįžtančių gyventi į Lietuvą lietuvių teisių ir socialinių garantijų užtikrinimas, jų verslumo ir užimtumo skatinimas, valstybės pagalbos ir paramos jiems integruojantis Lietuvoje stiprinimas;

5. valstybės pagalbos Lietuvos Respublikos piliečiams ir jų teisių gynimo užsienyje tobulinimas;

6. Lietuvos valstybės informacinio saugumo stiprinimas;

7. valstybingumo, pilietiškumo, tautiškumo, patriotiškumo stiprinimas.