A
A
A
Neįgaliesiems
Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija

Komisijos nariai

Komisijos narys: 2016.12.27–2018.09.24

Komisijos narys: 2016.12.27–2020.11.13

Komisijos narė: 2017.06.22–2020.11.13

Komisijos narys: 2018.09.25–2020.11.13

Komisijos narys: 2016.12.27–2020.11.13

Komisijos narys: 2016.12.27–2020.11.13

Komisijos narys: 2016.12.27–2020.11.13

Komisijos narys: 2016.12.27–2020.11.13

Komisijos narė: 2016.12.27–2017.06.21

Komisijos narė: 2016.12.27–2020.11.13

Komisijos pirmininko pavaduotojas: 2017.01.18–2020.11.13

Komisijos narys: 2016.12.27–2017.01.17

Komisijos pirmininkas: 2017.01.18–2020.11.13

Komisijos narys: 2016.12.27–2017.01.17

Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija

 

Kiti komisijos nariai Pasaulio lietuvių bendruomenės atstovai:

  • Rimvydas BALTADUONIS Komisijos pirmininkas Jungtinių Amerikos Valstijų lietuvių bendruomenės atstovas

  • Henrikas ANTANAITIS Komisijos pirmininko pavaduotojas Okeanijos (Australijos, Naujosios Zelandijos) bei Rytų Azijos kraštų lietuvių bendruomenės atstovas

  • Kęstutis EIDUKONIS Jungtinių Amerikos Valstijų lietuvių bendruomenės atstovas

  • Gediminas KAROBLIS Vakarų Europos lietuvių bendruomenės atstovas

  • Jolanta NAGLĖ Rytų Europos, Rusijos ir Centrinės Azijos kraštų lietuvių bendruomenės atstovas

  • Edmundas PUTRIMAS Pietų Amerikos kraštų lietuvių bendruomenės atstovas

  • Aidis STASKEVIČIUS  Lietuvos etninių žemių lietuvių bendruomenės atstovas

  • Antanas ŠILEIKA Kanados lietuvių bendruomenės atstovas

  • Laura VIDŽIŪNAITĖ Jungtinių Amerikos Valstijų lietuvių bendruomenės atstovas

  • Rytis VIRBALIS Vakarų Europos lietuvių bendruomenės atstovas

 

Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijai talkina Seimo kanceliarijos valstybės tarnautoja:

Vardas, Pavardė

Pareigos

Rūmai, kabinetas

Telefonas

El. paštas

Jolita ŠEDAUSKIENĖ

patarėja

3-208

(8 5) 239 6860

[email protected]