Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Parodos ir leidiniai

Moksleivių nuotraukų konkurso „Kaip aš švenčiu mūsų laisvę?“ nugalėtojų darbų paroda (JUNGIAMOJI GALERIJA)

2021 m. kovo 17 d. pranešimas žiniasklaidai

Konkurso nuotrauka. Viktorija Runševičiūtė, 11 kl. Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno g-zija

Kovo 17–30 d. Seimo II ir III rūmus jungiančioje galerijoje eksponuojama moksleivių fotografijų konkurso, skirto paminėti vasario 16-osios ir kovo 11-osios Nepriklausomybės aktų pasirašymą, nugalėtojų darbai.

Konkursą organizavo, skelbė ir nugalėtojus atrinko Seimo nariai Dovilė Šakalienė ir Tomas Bičiūnas. Konkursas simboliškai vyko tarp dviejų mūsų laisvės švenčių: nuo vasario 16 d. iki kovo 11 d. Konkurse dalyvavo 1–12 klasių vaikai. Seimo nariai konkurse kvietė dalyvauti tokio skirtingo amžiaus vaikus, nes laisvė labai skirtingai matoma vaiko, paauglio ar jauno žmogaus akimis, ir būtent tuo ji graži. Norėta pamatyti tūkstantį mūsų laisvės veidų. Kiekvieno vaiko matymas yra vertingas, nes kiekvienas jų ne tik švenčia laisvę – bet ir taps mūsų Lietuvos laisvės kūrėjais.

Konkurso nuotrauka. Austėja Siniavskytė, 1 kl. Lentvario pradinė m-kla

Konkurso organizatoriai sulaukė apie tūkstantį nuotraukų iš įvairių Lietuvos miestų bei miestelių, iš jų atrinko 54 dalyvių fotografijas, kurios čia ir eksponuojamos.

Atrinktų nuotraukų autoriai bus apdovanoti Seimo reprezentacinėmis dovanėlėmis ir padėkomis. Net ir nelaimėjusieji dalyviai bus apdovanoti padėkomis ir simbolinėmis dovanomis, nes Seimo nariai jiems labai dėkingi – nėra nieko geriau, kaip matyti kokie LAISVI ir laimingi mūsų šalies vaikai.

Konkurso nuotrauka. Luknė Blockytė, 4 kl. Kauno Senamiesčio progimnazija

„Vaikų darbai buvo stiprūs įvairiomis prasmėmis. Atrinkdami nugalėtojus, kreipėme dėmesį į nuotraukų meninę vertę, darbą įdėtą kuriant kompoziciją, šmaikštumą ir originalumą, kai kurie darbai papirko nesuvaidintomis emocijomis.

Lietuvos laisvė nėra abstrakti sąvoka – tai kiekvieno iš mūsų gyvenimas jau trisdešimt metų. Kiekviena karta turi pareigą perimti mūsų istorinį pasakojimą, bet kartu turi laisvę jį suprasti savaip. Mes manome, kad nors karantinas yra sunkus iššūkis, bet kartu jis suteikia galimybę apmąstyti, kas mums svarbiausia“, – sako fotografijų konkurso organizatoriai Seimo nariai Dovilė Šakalienė ir Tomas Bičiūnas.

Konkurso nuotrauka. Justina Kanopkaitė, 1 kl. Giedraičių Antano Jaroševičiaus g-zija

 

Daugiau informacijos:

Informacijos ir komunikacijos departamento

Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė

Asta Markevičienė, tel. (8 5) 239 6202, el. p. [email protected]

 

 

 

 

 

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2021-03-31 13:21
   Asta Markevičienė