Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Parodos ir leidiniai

Kaišiadorių trečiojo amžiaus universiteto Dailės studijos narių darbų paroda (Jungiamoji galerija)

2024 m. sausio 5 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Sausio 5–19 dienomis Seimo II ir III rūmus jungiančioje galerijoje Seimo narės Silvos Lengvinienės iniciatyva eksponuojama Kaišiadorių trečiojo amžiaus universiteto Dailės studijos narių darbų paroda.

Kaišiadorių trečiojo amžiaus universiteto (toliau – TAU) Dailės studija veikia septynerius metus. Studijoje tapytojai-mėgėjai bando mokytis be profesionalios, brangiai kainuojančios pagalbos, su galingo nemokamo mokytojo – interneto – pagalba. Kaip sako Dailės studijos vadovas Jonas Katkevičius, „darome viską iš pajautimo, iš noro išreikšti save“.

Studijoje piešti ar tapyti mokėsi apie kelias dešimtis garbingo amžiaus moterų ir keli vyrai. Per tą laiką pradėta dalyvauti parodose ir pleneruose, tiek Kaišiadorių rajono įvairiose salėse, tiek už rajono ribų. Praėjusiais metais šių, neprofesionalių tapytojų paveikslai, vienu metu kabojo aštuoniuose salėse. Nors tai gali atrodyti ne tiek ir daug, bet Dailės studijos mokiniams tokie rezultatai padeda pajausti jų kuriamų darbų vertę ir prasmę. „Jeigu kitas žmogus nori tavo nutapytą paveikslą pakabinti ant sienos – tai jau pasiekimas, juolab, kad pradėjome šį gražų užsiėmimą turėdami vien tik psichoterapinius ir laisvalaikio praleidimo tikslus“, – mintimis dalijasi J. Katkevičius.

 

 

Parodoje puikuojasi šių Kaišiadorių TAU Dailės studijos narių darbai:

Janinos Bičkauskienės, lankančios Dailės studiją nuo jos susikūrimo pradžios, peizažai.

Veronikos Jakienės ir Olytės Stakienės darbai. Moterys nuoširdžiai dirba, o tai visuomet duoda gerus rezultatus.

Dalios Sinkevičienės miniatiūros, taip pat ji turi didelį grafikės potencialą.

Aldonos Tuminienės darbai. Ši moteris, tapydama aliejiniais dažais, per kelis metus sugebėjo pasiekti labai gerų rezultatų. Ji kaip ir visos kitos Dailės studijos mokinės sėkmingai bando įvairias tapybos technikas.

Zitos Šliužienės paveikslai. Visus nustebino jos atėjimas į Dailės studiją vaizdžiai kalbant – medžių viršūnėmis. Jos abstraktūs paveikslai, kaip ir kitų moterų kūryba, buvo ne kartą, gerai įvertinti įvairiose parodose.

Jono Katkevičiaus darbai. Jis yra ne tik Dailės studijos vadovas, bet ir poetas, prozininkas, išleidęs ne vieną poezijos knygelę, jis dainuoja ir TAU ansamblyje, bei yra Kaišiadorių skyriaus TAU Tarybos narys.

 

 

Daugiau informacijos:

Informacijos ir komunikacijos departamento

Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė

Asta Markevičienė, tel. (8 5) 209 6202, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2024-01-08 20:58
   Asta Markevičienė