Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Parodos ir leidiniai

Mokinių dailės darbų paroda „Pamoka“ (III rūmai)

2024 m. sausio 23 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Saulės Višinskaitės pieš. 12 m. "Meno istorijos pamoka"

 

Sausio 24 d., trečiadienį, 14 val. Seimo III rūmų parodų galerijoje atveriama Vilniaus dailės akademijos Atvirosios dailės, dizaino ir architektūros mokyklos mokinių dailės darbų paroda „Pamoka“. Paroda eksponuojama iki vasario 6 dienos Seimo narės prof. habil. dr. Vilijos Targamadzės iniciatyva.

Vilniaus dailės akademijos Atvirosios dailės, dizaino ir architektūros mokyklos 8-18 metų mokiniai (dėstytoja Aistė Burkė) išanalizavo ir savo dailės darbuose perteikia pačias įvairiausias pamokas. Vieni vaizduoja dailės pamoką parke, kiti šokių, sporto pamokas, chemijos laboratorijas, fizikinius bandymus, matematikos formules, klasių erdves, pamokas bibliotekose, muziejuose, visuomeninėse erdvėse, ekskursijose į kitus miestus, kaimus, gamtą ir pan.

 

Beatričės Mačėnaitės pieš. 17 m. "Lietuvių kalbos ir literatūros pamoka"

Parodoje „Pamoka“ 24 mokiniai kviečia susipažinti su jų mėgstamiausiomis, labiausiai įkvepiančiomis pamokomis pačiose įvairiausiose ir netikėčiausiose erdvėse.

 

Daugiau informacijos:

Informacijos ir komunikacijos departamento

Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė

Asta Markevičienė, tel. (8 5) 209 6202, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2024-01-23 16:37
   Asta Markevičienė