Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)


Akmenės-Mažeikių (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Aleksoto-Vilijampolės (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Alytaus (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Anykščių-Panevėžio (2)

Seimo narys nuo 2017-05-11 iki 2020-11-13
Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2017-01-25

Antakalnio (1)

Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Aukštaitijos (1)

Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Aušros (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Baltijos (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Biržų-Kupiškio (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Centro-Žaliakalnio (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Dainavos (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Danės (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Dzūkijos (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Fabijoniškių (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Gargždų (2)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2019-04-10
Seimo narė nuo 2019-09-26 iki 2020-11-13

Garliavos (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Jonavos (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Jurbarko-Pagėgių (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Justiniškių (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Kaišiadorių-Elektrėnų (1)

Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Kalniečių (1)

Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Karoliniškių (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Kėdainių (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Kelmės-Šiaulių (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Kretingos-Palangos (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Kuršėnų-Dainų (1)

Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Kuršo (1)

Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Lazdijų-Druskininkų (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Lazdynų (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Marijampolės (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Marių (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Mažeikių (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Medininkų (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Molėtų-Širvintų (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Nalšios (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Naujamiesčio (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Naujosios Vilnios (1)

Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Nemenčinės (1)

Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Nevėžio (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Pajūrio (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Panemunės (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Panerių (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Pasvalio-Pakruojo (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Petrašiūnų (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Pietų Žemaitijos (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Plungės (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Prienų-Birštono (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Radviliškio (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Raseinių-Kėdainių (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Raudondvario (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Saulės (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Sėlos (1)

Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Senamiesčio (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Sūduvos (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Šalčininkų-Vilniaus (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Šeškinės (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2019-11-28

Šilainių (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Šilutės (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Tauragės (1)

Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Telšių (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Trakų-Vievio (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Ukmergės (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Utenos (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Vakarinėje (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Varėnos-Trakų (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Verkių (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Vilkaviškio (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Visagino-Zarasų (1)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13

Zanavykų (2)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2018-03-20
Seimo narė nuo 2018-10-09 iki 2020-11-13

Žiemgalos (2)

Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2019-04-10
Seimo narys nuo 2019-09-26 iki 2020-11-13

Žirmūnų (2)

Seimo narė nuo 2019-09-26 iki 2020-11-13
Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2019-06-30

Daugiamandatė (78)

Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narė nuo 2019-07-09 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2019-07-09 iki 2020-11-13
Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narė nuo 2019-07-09 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2019-04-01
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2019-07-01
Seimo narė nuo 2019-07-09 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2019-07-01
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2019-07-01
Seimo narys nuo 2018-03-10 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2018-02-28
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2019-04-09 iki 2020-11-13
Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2017-06-15 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2019-07-01
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2018-01-12
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narė nuo 2018-03-10 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narė nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2020-11-13
Seimo narys nuo 2016-11-14 iki 2017-06-13