A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Laurynas Kasčiūnas
Laurynas Kasčiūnas
2016–2020 m. kadencija
Seimo narys nuo 2016-11-14
iki 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinktas: Pagal sąrašą
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2020 m. lapkričio 13 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2019-07-25 – 2020-11-13Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2016-11-16 – 2019-07-24Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2018-11-15 – 2020-11-13Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija, Komisijos narys
2017-04-25 – 2018-11-15Laisvės kovų komisija, Komisijos narys
2016-11-23 – 2017-04-24Pasipriešinimo okupaciniams režimams dalyvių ir nuo okupacijų nukentėjusių asmenų teisių ir reikalų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2020-11-13Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys
Gimimo data 1982 m. sausio 8 d.
Gimimo vieta Vilnius, Lietuva
   
Išsilavinimas  
   
2012 Apgynė disertaciją „ES vidinės integracijos poveikis išorinei europeizacijai: Ukrainos ir Rusijos atvejų analizė“
2006–2012
 
Doktorantūros studijos, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, socialinių mokslų daktaras
2004–2006 Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, politikos mokslų magistras
2000–2004 Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, politikos mokslų bakalauras
2000 Vilniaus „Ąžuolyno“ vidurinė mokykla (dabar – Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazija)
   
Darbo patirtis  
   
2012–2016 Rytų Europos studijų centras, vadovas
2009–2012 Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkės Irenos Degutienės patarėjas užsienio politikos klausimais
2007–2016 Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, dėstytojas
   
Politinė karjera  
  Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys
Nuo 2011 m. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys
2000–2002 Lietuvos nacionaldemokratų partijos narys
   
Kita  
   
Stengiasi aktyviai dalyvauti visuomenės gyvenime, priklauso asociacijai Ronaldo Reigano laisvės centras, Jauniesiems krikščionims demokratams
Svarbiausi tikslai – puoselėti tautiškumą, krikščioniškas vertybes, stiprinti Lietuvos valstybingumą
Kalbos: anglų, rusų, vokiečių
Pomėgiai: futbolas, knygos, žvejyba
   
Šeima  
Vedęs. Žmona Monika. Augina dukteris Gerdą ir Liepą, sūnus Mantą ir Rapolą

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2020.02.19 - 2020.02.21Dėl Lauryno Kasčiūno ir Rūtos Miliūtės dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos žiemos sesijoje (Austrijos Respublika)
2020.01.29 - 2020.01.31Dėl Seimo narių dalyvavimo renginiuose, skirtuose susipažinti su NATO operacijomis ir ateities planais (Belgijos Karalystė)
2019.10.03 - 2019.10.06Dėl Lauryno Kasčiūno dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos rudens sesijoje (Maroko Karalystė)
2019.09.23 - 2019.09.26Dėl Lauryno Kasčiūno dalyvavimo Lietuvos Respublikos Seimo narių ir Tbilisio ekspertų dvišalėse konsultacijose (Gruzija)
2019.09.16 - 2019.09.18Dėl Lauryno Kasčiūno dalyvavimo seminare „Parlamento vaidmuo užtikrinant saugumo sektoriaus vadybą ir priežiūrą Rytų Europoje, Pietų Kaukaze ir Vidurio Azijoje“ (Šveicarijos Konfederacija)
2019.09.03 - 2019.09.07Dėl Audroniaus Ažubalio, Juozo Bernatonio, Jono Jaručio ir Lauryno Kasčiūno dalyvavimo Tarpparlamentinėje konferencijoje užsienio ir saugumo politikos klausimais (Suomijos Respublika)
2019.07.20 - 2019.07.22Dėl Jono Jaručio, Lauryno Kasčiūno, Valerijaus Simuliko ir Gintaro Vaičekausko dalyvavimo Ukrainos Aukščiausiosios Rados rinkimų stebėjimo misijoje (Ukraina)
2019.07.03 - 2019.07.08Dėl Vytauto Bako, Lauryno Kasčiūno ir Rūtos Miliūtės dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos metinėje sesijoje (Liuksemburgo Didžioji Hercogystė)
2019.06.16 - 2019.06.17Dėl Vytauto Bako, Lauryno Kasčiūno ir Rūtos Miliūtės dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos Šiaurės ir Baltijos valstybių delegacijų susitikime (Latvijos Respublika)
2019.06.10 - 2019.06.11Dėl Lauryno Kasčiūno dalyvavimo Baltijos valstybių, Šiaurės šalių, Vokietijos Federacinės Respublikos ir Lenkijos Respublikos parlamentų gynybos komitetų rengiamame kasmetiniame saugumo ir gynybos forume (Švedijos Karalystė)
2019.05.09 - 2019.05.10Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos parlamentų narių krepšinio turnyre Baltijos Asamblėjos taurei laimėti (Latvijos Respublika)
2019.03.28 - 2019.04.01Dėl Seimo narių dalyvavimo Ukrainos prezidento rinkimų stebėjimo misijoje (Ukraina)
2019.03.06 - 2019.03.07Dėl Lauryno Kasčiūno dalyvavimo Krymo okupacijai ir esamai padėčiai aptarti skirtoje konferencijoje (Vengrijos Respublika)
2019.02.22 - 2019.02.26Dėl Lauryno Kasčiūno dalyvavimo Moldovos Respublikos Parlamento rinkimų stebėjimo misijoje (Moldovos Respublika)
2019.02.20 - 2019.02.23Dėl Vytauto Bako, Lauryno Kasčiūno ir Rūtos Miliūtės dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos žiemos sesijoje (Austrijos Respublika)
2019.01.13 - 2019.01.15Dėl Vytauto Bako ir Lauryno Kasčiūno dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos Baltijos ir Šiaurės šalių delegacijų susitikime (Lenkijos Respublika)
2018.12.05 - 2018.12.08Dėl Lauryno Kasčiūno ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo 12-ajame Parlamentiniame žvalgybos ir saugumo forume (Jungtinės Amerikos Valstijos)
2018.10.21 - 2018.10.24Dėl Vytauto Bako ir Lauryno Kasčiūno dalyvavimo susitikimuose su Prancūzijos Respublikos Senato Užsienio reikalų, gynybos ir ginkluotųjų pajėgų komiteto atstovais ir Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos ekspertais (Prancūzijos Respublika)
2018.10.02 - 2018.10.07Dėl Vytauto Bako, Rūtos Miliūtės ir Lauryno Kasčiūno dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos rudens sesijoje (Kirgizijos Respublika)
2018.09.26 - 2018.09.29Dėl Lauryno Kasčiūno dalyvavimo Bukarešto saugumo konferencijoje (Rumunija)
2018.07.06 - 2018.07.11Dėl Vytauto Bako, Rūtos Miliūtės ir Lauryno Kasčiūno dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos metinėje sesijoje (Vokietijos Federacinė Respublika)
2018.05.27 - 2018.05.28Dėl Lauryno Kasčiūno dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos Baltijos ir Šiaurės valstybių delegacijų susitikime (Švedijos Karalystė)
2018.05.07 - 2018.05.09Dėl Lauryno Kasčiūno ir Rūtos Miliūtės dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos ir Portugalijos Respublikos Asamblėjos rengiamoje konferencijoje kibernetinio saugumo klausimais (Portugalijos Respublika)
2018.02.21 - 2018.02.24Dėl Lauryno Kasčiūno ir Rūtos Miliūtės dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos žiemos sesijoje (Austrijos Respublika)
2018.02.15 - 2018.02.18Dėl Lauryno Kasčiūno ir Mindaugo Puidoko dalyvavimo Tarpparlamentinėje bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferencijoje (Bulgarijos Respublika)
2018.02.04 - 2018.02.07Dėl Lauryno Kasčiūno dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos Migracijos ad hoc komiteto susitikimuose su Europos Sąjungos ir tarptautinių organizacijų atstovais (Belgijos Karalystė)
2018.01.14 - 2018.01.16Dėl Lauryno Kasčiūno dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos Baltijos ir Šiaurės valstybių delegacijų susitikime (Norvegijos Karalystė)
2017.10.02 - 2017.10.05Dėl Lauryno Kasčiūno, Rūtos Miliūtės ir Virginijaus Sinkevičiaus dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos rudens sesijoje (Andoros Kunigaikštystė)
2017.09.28 - 2017.09.30Dėl Lauryno Kasčiūno dalyvavimo Bukarešto saugumo konferencijoje (Rumunija)
2017.09.07 - 2017.09.09Dėl Vytauto Bako, Lauryno Kasčiūno ir Virgilijaus Poderio dalyvavimo Tarpparlamentinėje bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferencijoje (Estijos Respublika)
2017.07.04 - 2017.07.09Dėl Lauryno Kasčiūno, Rūtos Miliūtės ir Virginijaus Sinkevičiaus dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos metinėje sesijoje (Baltarusijos Respublika)
2017.06.29 - 2017.06.30Dėl Lauryno Kasčiūno dalyvavimo Baltijos jūros regiono saugumo konferencijoje (Lenkijos Respublika)
2017.05.28 - 2017.05.30Dėl Lauryno Kasčiūno dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos ir Austrijos Respublikos Federalinio Susirinkimo rengiamoje konferencijoje tautinių mažumų klausimais (Austrijos Respublika)
2017.05.21 - 2017.05.22Dėl Lauryno Kasčiūno dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos Baltijos ir Šiaurės šalių delegacijų susitikime (Danijos Karalystė)
2017.05.16 - 2017.05.18Dėl Lauryno Kasčiūno, Juozo Oleko ir Viktoro Rnkevičiaus dalyvavimo Gegužės 3-iosios Konstitucijos 226-ųjų metinių minėjimo iškilmėse ir susitikimuose su aukštais Ukrainos politikais bei pareigūnais (Ukraina)
2017.04.11 - 2017.04.14Dėl Lauryno Kasčiūno dalyvavimo susitikimuose su Gruzijos gynybos ministerijos atstovais, NATO misijos "Tvirta parama vadovybe ir kitais pareigūnais" pakeitimo (Gruzija)
2017.04.03 - 2017.04.04Dėl Lauryno Kasčiūno ir Mindaugo Puidoko dalyvavimo Švedijos Karalystės Riksdago rengiamame susitikime Šiaurės ir Baltijos regiono saugumo klausimais (Švedijos Karalystė)
2017.02.22 - 2017.02.24Dėl Seimo delegacijos dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos žiemos sesijoje (Austrijos Respublika)
2017.02.16 - 2017.02.17Dėl Lauryno Kasčiūno ir Virginijaus Sinkevičiaus komandiruotės į Suomijos Respubliką (Suomijos Respublika)
2017.01.18 - 2017.01.21Dėl Aušrinės Armonaitės, Vytauto Bako, Lauryno Kasčiūno ir Dovilės Šakalienės komandiruotės į Vokietijos Federacinę Respubliką (Vokietijos Federacinė Respublika)
2016.12.06 - 2016.12.06Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio, Lauryno Kasčiūno ir Viktoro Rinkevičiaus komandiruotės į Latvijos Respubliką (Latvijos Respublika)
2016.11.28 - 2016.11.30R. Andrikio, A. Ažubalio, L. Kasčiūno, G. Kirkilo ir S. Šedbaro komandiruotė į Briuselį (Belgijos Karalystė)

Kelionės

2017.08.25 - 2017.08.26Dėl Lauryno Kasčiūno dalyvavimo pirmajame Danijos Lietuvių organizacijų suvažiavime (Danijos Karalystė)
2017.05.25 - 2017.05.25Dėl Lauryno Kasčiūno dalyvavimo diskusijoje "Rinkimai - permainų Baltarusijoje sąlyga" (Baltarusijos Respublika)
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje