Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Petras Gražulis
Petras Gražulis
2016–2020 m. kadencija
Seimo narė nuo 2016-11-14
iki 2020-11-13
Iškėlė: Partija Tvarka ir teisingumas
Išrinkta: Pagal sąrašą
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2020 m. lapkričio 13 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2018-09-25 – 2020-11-13Audito komitetas,
2018-09-12 – 2018-09-24Žmogaus teisių komitetas,
2016-11-28 – 2018-09-11Audito komitetas,
2016-11-16 – 2016-11-27Užsienio reikalų komitetas,

Seimo komisijose

2016-11-23 – 2020-11-13Migracijos komisija,
2016-11-25 – 2020-11-13Laisvės premijų komisija,

Seimo frakcijose

2018-05-17 – 2020-11-13Mišri Seimo narių grupė,
2016-11-14 – 2018-05-16Frakcija "Tvarka ir teisingumas",
Duomenų nėra
Gimimo data 1958 m. spalio 28 d.
Gimimo vieta Mankūnų k., Alytaus r., Lietuva
   
Išsilavinimas  
   
Nuo 2013 m. Kauno technologijos universitetas, vadybos studijos
1964–1975 Miroslavo vidurinė mokykla, Alytaus r.
   
Darbo patirtis  
   
1992–1996 UAB „Ordo“, vienas iš steigėjų, bendrovės vadovas
   
Politinė karjera  
2012–2016 XI Seimo narys
  Frakcija „Tvarka ir teisingumas“, seniūnas (2012–2016), narys
  Europos reikalų komitetas, narys (2016)
  Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, narys
  Etikos ir procedūrų komisija, narys (2012–2015)
  Pasipriešinimo okupaciniams režimams dalyvių ir nuo okupacijų nukentėjusių asmenų teisių ir reikalų komisija, narys (2012–2013)
2008–2018 Partijos „Tvarka ir teisingumas“ narys
2008–2012 X Seimo narys
  Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas, narys
  Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys
  Antikorupcijos komisija, narys
  Pasipriešinimo okupaciniams režimams dalyvių ir nuo okupacijų nukentėjusių asmenų teisių ir reikalų komisija, narys
2004–2008 IX Seimo narys
  Kaimo reikalų komitetas, narys
  Žmogaus teisių komitetas, narys
2001–2004 Lietuvos krikščionių demokratų partijos valdyba, pirmininkas
2000–2004 VIII Seimo narys
  Kaimo reikalų komitetas, narys
  Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys
  Komisija Konstitucijos pataisoms rengti, narys
  Komisija, prižiūrinti Konstitucijos 47 straipsnio 3 dalies įgyvendinimo konstitucinio įstatymo įgyvendinimą, narys
  Subalansuotos plėtros ir nekilnojamųjų kultūros vertybių apsaugos komisija, pirmininko pavaduotojas, narys
2000–2003 Klaipėdos rajono savivaldybės taryba, narys
1996–2000 VII Seimo narys
  Kaimo reikalų komitetas, narys
1990–1995 Kauno miesto savivaldybės taryba, narys, Švietimo ir kultūros komitetas, narys
1990–1994 Lietuvos krikščionių demokratų partijos Kauno skyrius, pirmininkas
1989 Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys, vienas iš jos atkūrimo iniciatorių
   
Kita  
   
Lietuvos krikščionių demokratų partijos savaitraščio „Apžvalga“ leidimo iniciatorius; Tikinčiųjų teisėms ginti komiteto narių artimas bendradarbis; Žmogaus teisių gynimo Helsinkio komiteto narys; „Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos“ platintojas; 1988 m. už aktyvią antisovietinę veiklą areštuotas, kalintas Lietuvos Lukiškių ir Pravieniškių kalėjimuose, Mordovijos lageryje
Kalbos: lietuvių (gimtoji), rusų, prancūzų
Pomėgiai: sportas, muzika
   
Šeima  
Keturi vaikai
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje