A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Kęstutis Mažeika
Kęstutis Mažeika
2016–2020 m. kadencija
Seimo narys nuo 2016-11-14
iki 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinktas: Sūduvos (Nr. 63) apygardoje
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2020 m. lapkričio 13 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2019-04-15 – 2020-11-13Aplinkos apsaugos komitetas, Komiteto narys
2016-11-22 – 2019-04-14Aplinkos apsaugos komitetas, Komiteto pirmininkas
2016-11-16 – 2016-11-21Aplinkos apsaugos komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2016-11-22 – 2019-05-15Antikorupcijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2020-11-13Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys
Gimimo data 1982 m. balandžio 28 d.
Gimimo vieta Marijampolė, Lietuva
   
Išsilavinimas  
   
2013 Žemės ūkio mokslų daktaras
2006
 
Lietuvos veterinarijos akademija (dabar – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademija), veterinarijos gydytojas
2000 Marijampolės Sūduvos gimnazija
   
Darbo patirtis  
   
2013–2016
 
Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Veterinarijos akademija, Užkrečiamųjų ligų katedra (dabar – Veterinarinės patobiologijos katedra), lektorius
2006–2016
 
Lietuvos veterinarijos akademija (dabar – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademija), Karjeros centro vadovas
   
Politinė karjera  
  Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys
2015–2016 Marijampolės savivaldybės taryba, narys
Nuo 2008 Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys, Marijampolės skyriaus pirmininkas
   
Kita  
   
Visuomeninė veikla: buvo Lietuvos žemės savininkų sąjungos tarybos narys, Kauno žvejų draugijos pirmininko pavaduotojas
Kalbos: Vokiečių, anglų, rusų
Pomėgiai: gamta, medžioklė, žūklė, sportas, knygos
   
Šeima  
Nevedęs

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2019.05.09 - 2019.05.10Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos parlamentų narių krepšinio turnyre Baltijos Asamblėjos taurei laimėti (Latvijos Respublika)
2018.12.08 - 2018.12.11Dėl Kęstučio Mažeikos ir Petro Nevulio dalyvavimo Jungtinių Tautų bendrosios klimato kaitos konvencijos šalių konferencijos renginiuose ir parlamentiniame susitikime (Lenkijos Respublika)
2018.09.26 - 2018.09.28Dėl Kęstučio Mažeikos dalyvavimo 10-ajame Azijos ir Europos parlamentinės partnerystės susitikime (Belgijos Karalystė)
2018.05.13 - 2018.05.15Dėl Kęstučio Mažeikos ir Virgilijaus Poderio dalyvavimo Europos Sąjungos valstybių narių parlamentų už energetikos klausimus atsakingų komitetų pirmininkų susitikime (Bulgarijos Respublika)
2018.01.18 - 2018.01.21Dėl Aurimo Gaidžiūno ir Kęstučio Mažeikos dalyvavimo parodos „Žalioji savaitė“ renginiuose ir dvišaliuose susitikimuose su Vokietijos Federacinės Respublikos ir kitų valstybių žemės ūkio ministrais (Vokietijos Federacinė Respublika)
2017.11.11 - 2017.11.13Dėl Kęstučio Mažeikos dalyvavimo Jungtinių Tautų Bendrosios klimato kaitos konvencijos šalių konferencijos renginiuose ir Vokietijos Federacinės Respublikos Bundestago bei Tarpparlamentinės Sąjungos organizuojamame parlamentų narių susitikime (Vokietijos Federacinė Respublika)
2017.06.01 - 2017.06.02Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos valstybių parlamentų narių krepšinio varžybose Baltijos Asamblėjos taurei laimėti (Estijos Respublika)
2017.05.19 - 2017.05.21Dėl Kęstučio Mažeikos ir Virginijaus Sinkevičiaus dalyvavimo tarpparlamentiniame posėdyje atsinaujinančių energijos išteklių ir energijos efektyvumo klausimais (Maltos Respublika)
2017.04.06 - 2017.04.08Dėl Kęstučio Mažeikos ir Virginijaus Sinkevičiaus dalyvavimo Europos Sąjungos valstybių narių parlamentų ekonomikos ir aplinkos apsaugos komitetų pirmininkų susitikime (Maltos Respublika)
2017.03.05 - 2017.03.07Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose (Belgijos Karalystė)
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje