Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas pritaria Dokumentų valdymo bendrosios informacinės sistemos kūrimui

2020 m. lapkričio 4 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas lapkričio 4 d. pritarė  Dokumentų ir archyvų įstatymo Nr. I-1115 10 straipsnio pakeitimo įstatymo projektui Nr. XIIIP-4941, kuriuo siekiama įteisinti Dokumentų valdymo bendrosios informacinės sistemos naudojimą viešajame sektoriuje.

Siekiant didinti viešojo sektoriaus efektyvumą ir skaitmeninti procesus, siūloma visoms viešojo sektoriaus įstaigoms nuo 2022 m. palaipsniui pereiti prie Dokumentų valdymo bendrosios informacinės sistemos naudojimo. Planuojama, kad nuo 2022 m. ši informacinė sistema pirmuoju etapu bus įdiegta 501 viešojo sektoriaus įstaigoje, vėliau įstaigų, naudosiančių bendrą informacinę sistemą, skaičius bus plečiamas. Šiuo metu dalis viešojo sektoriaus įstaigų neturi ir nenaudoja dokumentų valdymo informacinių sistemų, naudodamos tik popierines dokumentų versijas, taip pat dalis įstaigų naudoja pasenusias ir poreikių neatitinkančias informacines sistemas.

Tikimasi, kad Dokumentų valdymo bendroji informacinė sistema padidins dokumentų valdymo efektyvumą, sutaupys valstybės biudžeto lėšas, kurios šiuo metu leidžiamos pavienių institucijų informacinėms sistemoms administruoti, pagerins viešųjų įstaigų vidaus ir tarpinstitucinį bendradarbiavimą, taip pat teikiamų viešųjų ir administracinių paslaugų kokybę.

Įstatymo projektas dar bus svarstomas Seimo posėdyje.

 

Parengė

Ieva Lavišienė

Tel. (8 5) 239 6363, el. p. [email protected]

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2020-11-04 15:26
   Jolanta Anskaitienė