Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Priklausomybių prevencijos komisijos pirmininkė sušaukė paskutinį šios kadencijos komisijos posėdį

2020 m. lapkričio 6 d. pranešimas žiniasklaidai

Nuotraukos aut. Erika Mikalajūnienė

 

Lapkričio 5 d. Priklausomybių prevencijos komisijos pirmininkė Laimutė Matkevičienė sušaukė paskutinį šios kadencijos Komisijos posėdį.

„2016–2020 m. kadencijos laikotarpiu dirbome atsakingai, darniai ir kompetentingai“, –  sakė L. Matkevičienė.

2016 m. lapkričio 22 d. Lietuvos Respublikos Seimo nutarimu Nr. XIII-34  sudaryta Lietuvos Respublikos Seimo Priklausomybių  prevencijos komisija buvo nuolat veikianti Komisija, kurioje per visą kadencijos laikotarpį, su nedideliais pasikeitimais, dirbo 13–14 narių. Komisijos pirmininke 2016 m. lapkričio 24 d. Komisijos posėdyje, buvo išrinkta Laimutė Matkevičienė, kuri nesikeitė per visą kadenciją.

Posėdžio metu Komisija bendru sutarimu pritarė Komisijos 2020 m. veiklos ataskaitai.

Komisijos pirmininkė palinkėjo, kad ir naujojo Seimo sudarytoje Komisijoje būtų tęsiami pradėti nagrinėti klausimai, siekiama išlaikyti mūsų visuomenę sveiką, būtų ir toliau vykdoma priklausomybių prevencija.

 

Komisijos pirmininkė Laimutė Matkevičienė, tel. (8 5) 239 6684

 

Parengė

Seimo kanceliarijos patarėja Erika Mikalajūnienė,

tel. (8 5) 239 6815, e. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2020-11-06 12:59
   Jolanta Anskaitienė