Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Energetikos ir darnios plėtros komisija

Energetikos ir darnios plėtros komisijos veikla

Komisijos tikslas – užtikrinti koordinuotus ir kryptingus teisėkūros veiksmus valstybės energetikos ir klimato kaitos politikos srityje, atsižvelgiant į darnaus vystymosi principus. Komisijos veiklos sritys apima energetikos ir kitus sektorius: transportą, pramonę, žemės ūkį, atliekų tvarkymą, kuriuose šiltnamio efektą sukeliančių išmetamų dujų kiekiai yra didžiausi. Svarbiausios klimato kaitos švelninimo kryptys yra atsinaujinančių energijos išteklių ir mažo angies dioksido (CO2) kiekio ekonomikos plėtotė, energijos gamybos ir vartojimo efektyvumo didinimas bei prisitaikymo prie klimato kaitos priemonių diegimas. Energetikos ir klimato kaitos politikos formavimas ir įgyvendinimas grindžiamas moksliniais tyrimais ir inovacijomis, sąveika su švietimo sektoriumi ir visuomenės informavimu siekiant užtikrinti asmens ir bendruomenės gyvenimo kokybę bei ekosistemų atsparumą.