Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Ateities komitetas

Seime vyks seminaras numatomosios valdysenos ir strateginių ateities įžvalgų tema

2023 m. spalio 24 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Spalio 25 d., trečiadienį, 9 val. Seimo lankytojų centre (Gedimino pr. 60), Vyriausybės strateginės analizės centras (STRATA) kartu su Seimo Ateities komitetu rengia metodologinį seminarą numatomosios valdysenos ir strateginių ateities įžvalgų tema.

Europos Komisija ir Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) įgyvendina trišalį techninės paramos priemonės projektą „LIMinal. Numatomoji valdysena: viešojo sektoriaus strateginio prognozavimo galimybės Italijoje, Lietuvoje ir Maltoje“ („LIMinal. Anticipatory Governance: Opportunities for public sector strategic foresight in Italy, Lithuania, and Malta“). Lietuvoje projektą koordinuoja STRATA. Šio projekto tikslas – stiprinti išankstinio numatomosios valdysenos ir strateginių ateities įžvalgų (angl. anticipatory governance, strategic foresight) gebėjimus Lietuvos, Italijos ir Maltos viešajame sektoriuje.

Pirmoji trijų metodologinių seminarų ciklo dalis vyko 2023 m. birželio 15 d.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Ateities komiteto biuro padėjėja

Jūratė Ozarovskienė tel. (8 5)  239 68 32, el. p. jurate.ozarovskiene@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2023-10-24 12:59
   Rūta Mensonaitė