Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Ateities komitetas

Seimo Ateities komitetas tvirtins išvadą dėl Lietuvos Respublikos Seimo nutarimo „Dėl Valstybės pažangos strategijos „Lietuvos ateities vizija „Lietuva 2050“ projekto

2023 m. gruodžio 4 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Gruodžio 6 d. 14 val. pagrindiniu paskirtas Seimo Ateities komitetas tvirtins pagrindinio komiteto išvadą dėl Lietuvos Respublikos Seimo nutarimo „Dėl Valstybės pažangos strategijos „Lietuvos ateities vizija „Lietuva 2050“ patvirtinimo“ projekto (Nr. XIVP-2937) ir vizijos „Lietuva 2050“ teksto pakeitimus.

Komiteto posėdyje kviečiamas dalyvauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko patarėjas strateginio planavimo, viešojo administravimo, reformų ir pokyčių valdymo klausimais Darius Žeruolis.

 

Valstybės pažangos strategija „Lietuvos ateities vizija „Lietuva 2050“ – tai ilgesnės negu 20 metų perspektyvos dokumentas, kuriame bendros kūrybos būdu kartu su ekspertais, piliečiais ir kitais bendrakūrėjais nustatoma Lietuvos ateities vizija, jai įgyvendinti reikalingos strateginės ambicijos ir poveikio rodikliai, rodantys siekiamus socialinės, ekonominės ir aplinkos būklės pokyčius šalies mastu.

 

Ateities komiteto posėdžio darbotvarkę galima rasti čia.

 

Posėdis bus tiesiogiai transliuojamas Seimo svetainėje ir Seimo „YouTube“ paskyroje „Atviras Seimas“.

 

Daugiau informacijos:

Ateities komiteto biuro patarėjas

Giedrius Viliūnas

Tel. (8 5) 209 6950, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-12-04 15:46
   Monika Kutkaitytė