Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo skaityklos paslaugos

Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Vasario 16-oji – išskirtinė diena mūsų tautai ir valstybei. 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Taryba savo posėdyje paskelbė „atstatanti nepriklausomą, demokratiniais pamatais sutvarkytą Lietuvos valstybę“. Šiam istoriniam įvykiui paminėti Seimo skaitykloje pristatome virtualią knygų parodą.

Per pastarąjį šimtmetį buvo išleista nemažai knygų Lietuvos valstybingumo tema. Dalis jų eksponuojama ir virtualioje parodoje: parodai atrinktos svarbiausios knygos nuo Didžiojo Vilniaus Seimo laikų iki Valstybės atkūrimo šimtmečio.

Didžiąją parodos dalį sudaro Lietuvos Tarybos dokumentai, knygos apie Vasario 16-osios akto signatarus, taip pat ir pačių signatarų darbai. Parodoje pristatomi leidiniai, skirti pirmajam Nepriklausomos Lietuvos dešimtmečiui bei šimtmečiui paminėti. Iš viso virtualioje parodoje eksponuojami 87 dokumentai.

 

Parengė

Bendrosios ir bibliografinės informacijos skyriaus vyriausioji specialistė

Audronė Svėrienė, tel. (8 5) 239 6995, el. p. [email protected]