A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Paulius Saudargas
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinktas: Justiniškių–Viršuliškių (Nr. 7) apygardoje
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. sausio 29 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti
2020-11-17Seimo Pirmininko pavaduotojas

Seimo valdyboje

2020-11-17Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pavaduotojas

Seniūnų sueigoje

2020-11-17Seniūnų sueiga, narys

Seimo komitetuose

2020-11-19Ekonomikos komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-11-24Energetikos ir darnios plėtros komisija, Komisijos narys
2021-01-15Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisija, Komisijos pirmininkas
2021-03-10Aleksandro Stulginskio žvaigždės skyrimo komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-11-13Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2020-12-17 Laikinoji Daugiafunkcių miškų puoselėjimo grupė, narys
2020-11-19 Laikinoji grupė „Už šeimą“, narys
2021-11-10 Laikinoji grupė „Už žmogaus gyvybės ir sveikatos apsaugą nuo pradėjimo iki natūralios mirties“, narys
2020-12-08 Laikinoji Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos šaulių sąjungos paramos grupė, narys
2020-12-08 Laikinoji Lietuvos pajūrio bičiulių grupė, narys
2021-03-30 Laikinoji Maldos grupė, narys
2021-04-02 Laikinoji Mažosios Lietuvos draugų grupė, narys
2020-12-11 Laikinoji Neringos bičiulių grupė, narys
2020-12-08 Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje, pirmininkas
2021-05-13 Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo, Lenkijos Respublikos Seimo bei Senato ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados narių asamblėjoje, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys

 

Gimimo data

1979 m. kovo 13 d.

Gimimo vieta

Kaunas, Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

2007

Vilniaus universitetas, fizinių mokslų daktaras

2003–2007

Doktorantūros studijos, Fizikos institutas, Vilnius

2003

Kvalifikacijos tobulinimo kursai, Fundamentinės metrologijos institutas, Danijos Karalystė

2002

Kvalifikacijos tobulinimo kursai, Vrijė universitetas, Nyderlandų Karalystė

2001–2003

Vilniaus universitetas, Fizikos fakultetas, biofizikos magistras

1997–2001

Vilniaus universitetas, Fizikos fakultetas, studijų kryptis – eksperimentinė fizika, fizikos bakalauras, fizikos mokytojas

1986–1997

Vilniaus Salomėjos Nėries vidurinė mokykla (dabar – Salomėjos Nėries gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2008

Politinė partija „Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai“, vykdomojo sekretoriaus pavaduotojas

2007–2008

Politinė partija „Lietuvos krikščionys demokratai“, atsakingasis sekretorius

2007

Intermodalinio transporto ir logistikos kompetencijos centras prie Vilniaus Gedimino technikos universiteto, mokslinis bendradarbis

2002–2007

Fizikos institutas, Molekulinių darinių fizikos laboratorija, inžinierius

2003

Puslaidininkių fizikos institutas, Elektrinių dydžių metrologijos laboratorija, inžinierius

1999–2000

Antrasis operatyvinių tarnybų departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos, vyresnysis specialistas

 

 

Politinė karjera

 

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

2016–2020

XII Seimo narys

 

Aplinkos apsaugos komitetas, narys

 

Energetikos ir darnios plėtros komisija, narys

Nuo 2019 m.

Bendrijos „Lietuvos krikščionys demokratai“ pirmininkas

2012–2016

XI Seimo narys

 

Aplinkos apsaugos komitetas, pirmininko pavaduotojas

 

Jaunimo ir sporto reikalų komisija, narys

 

Seimo delegacija Baltijos Asamblėjoje, narys

2008–2012

X Seimo narys

 

Europos reikalų komitetas, narys

 

Informacinės visuomenės plėtros komitetas, narys

 

Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys

 

Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija, pirmininkas

 

Jaunimo ir sporto reikalų komisija, narys

 

Seimo delegacija Baltijos Asamblėjoje, pirmininkas

 

Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo, Lenkijos Respublikos Seimo bei Senato ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados narių asamblėjoje, narys

 

Seimo delegacija NATO Parlamentinėje Asamblėjoje, narys

Nuo 2009 m.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų prezidiumo narys

2008–2019

Bendrijos „Lietuvos krikščionys demokratai“ atsakingasis sekretorius

Nuo 2000 m.

Politinės partijos „Lietuvos krikščionys demokratai“ narys

 

 

Kita

 

Visuomeninės organizacijos „Už pilietinę visuomenę“ pirmininkas (2005–2008), narys (nuo 2008 m.); Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) valdybos narys, Etikos komiteto pirmininkas (2005–2007); visuomeninės organizacijos „Jaunieji krikščionys demokratai“ valdybos narys (2004–2005); Lietuvos šaulių sąjungos narys (nuo 2015 m.); istorinės atminties ekspedicijų tremties ir partizaninio pasipriešinimo keliais vadovas ir dalyvis (nuo 2012 m.)

Publikacijos: yra kelių mokslinių publikacijų ir knygų „Gulago partizanai“ bei „Kalinio riba“ bendraautoris

Pomėgiai: skaityti ir rašyti

Kalbos: anglų, rusų, lenkų

 

 

Šeima

 

Žmona Milda, sūnūs Einoras ir Lukas, dukra Viltė

 

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2023.01.04 - 2023.01.05Dėl Pauliaus Saudargo ir Justino Urbanavičiaus dalyvavimo susitikimuose su Ukrainos Aukščiausiosios Rados ir vietos savivaldos atstovais (Ukraina)
2022.10.24 - 2022.10.26Dėl Pauliaus Saudargo dalyvavimo Krymo platformos aukščiausiojo lygio susitikime (Kroatijos Respublika)
2022.10.06 - 2022.10.10Dėl Lauryno Kasčiūno, Pauliaus Saudargo ir Justino Urbanavičiaus dalyvavimo susitikimuose su Ukrainos valdžios atstovais (Ukraina)
2022.09.30 - 2022.10.01Dėl Vilijos Aleknaitės Abramikienės, Pauliaus Saudargo ir Algirdo Syso dalyvavimo Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjos darbo grupių posėdyje (Lenkijos Respublika)
2022.04.11 - 2022.04.12Dėl Seimo narių dalyvavimo konferencijoje „Abiejų Tautų Respublika Europoje“ (Lenkijos Respublika)
2022.02.15 - 2022.02.17Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Ukrainos Aukščiausiosios Rados atstovais (Ukraina)
2021.12.07 - 2021.12.08Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos ir Ukrainos diplomatinių santykių užmezgimo 30-mečio minėjimo renginyje (Ukraina)
2021.12.05 - 2021.12.07Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen vadovaujamos delegacijos darbo vizito į Lenkijos Respubliką (Lenkijos Respublika)
2021.09.07 - 2021.09.08Dėl Pauliaus Saudargo dalyvavimo 30-ajame Ekonomikos forume „Europa lyderystės paieškose“ Lenkijos Respublikoje (Lenkijos Respublika)
2021.06.10 - 2021.06.12Dėl Pauliaus Saudargo dalyvavimo Abiejų Tautų Respublikos Gegužės 3-iosios Konstitucijos 230-ųjų metinių iškilmingame minėjime ir Lietuvos Respublikos garbės konsulato atidaryme (Ukraina)
2021.04.20 - 2021.04.23Dėl Pauliaus Saudargo dalyvavimo susitikimuose su Ukrainos valdžios atstovais (Ukraina)

Balsavimai

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje