A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Petras Nevulis
Petras Nevulis
2016–2020 m. kadencija
Seimo narys nuo 2016-11-14
iki 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinktas: Pagal sąrašą
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2020 m. lapkričio 13 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2020-11-13Aplinkos apsaugos komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2016-11-23 – 2020-11-13Priklausomybių prevencijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2020-11-13Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys
Gimimo data 1965 m. sausio 23 d.
Gimimo vieta Baroniškių k., Panevėžio r., Lietuva
   
Išsilavinimas  
   
2003–2008 Lietuvos žemės ūkio universitetas (dabar – Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija), agronomas
1980–1983 Panevėžio 5-oji vidurinė profesinė technikos mokykla (dabar – Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės technologinė mokykla), elektromontuotojas
1972–1980 Paįstrio aštuonmetė mokykla
   
Darbo patirtis  
   
2000–2016 Žemės ūkio kooperatyvas „Šilauogė“, valdybos pirmininkas
1998–2016 Petro Nevulio ūkis, ūkininkas
1996–1998 Individuali įmonė, transporto paslaugos
1992–1998 Raguvos sūrinė
1987 Paįstrio kolūkis, elektrikas
   
Politinė karjera  
  Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys
2003–2016 Panevėžio rajono savivaldybės taryba, narys, Investicijų ir vietinio ūkio komiteto pirmininkas (2007–2015), Kontrolės komiteto narys (2011–2016), Biudžeto, ekonomikos ir investicijų komiteto pirmininkas (2015–2016)
Nuo 2003 m. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys
   
Kita  
   
1984–1986 metais tarnavo tarybinėje armijoje Archangelske
Ūkininkų sąjungos narys (nuo 1998 m.), Paįstrio kraštiečių klubo „Ąžuolas“ prezidentas (nuo 2013 m.)
Kalbos: lietuvių, rusų
Pomėgiai: kelionės, gamta
   
Šeima  
Vedęs. Žmona Lida, duktė Rugilė, sūnus Lukas
Duomenų nėra
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje