A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Aušrinė Norkienė
2020–2024 m. kadencija
Seimo narė nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinkta: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. I-205
Tel. (8 5) 239 6956
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seniūnų sueigoje

2020-12-04Seniūnų sueiga, narė

Seimo komitetuose

2021-06-09Švietimo ir mokslo komitetas, Komiteto narė
2020-11-19 – 2021-06-08Užsienio reikalų komitetas, Komiteto narė

Seimo komisijose

2020-12-11Etikos ir procedūrų komisija, Komisijos pirmininkė
2022-10-01Jūrinių reikalų komisija, Komisijos narė
2020-12-04 – 2020-12-10Etikos ir procedūrų komisija, Komisijos narė

Seimo frakcijose

2022-03-10Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos seniūnė
2021-09-10 – 2022-03-10Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos seniūnė
2020-11-24 – 2021-09-09Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos seniūnė
2020-11-13 – 2020-11-23Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narė

Parlamentinėse grupėse

2020-11-19 Laikinoji grupė „Už šeimą“, narė
2021-11-10 Laikinoji grupė „Už žmogaus gyvybės ir sveikatos apsaugą nuo pradėjimo iki natūralios mirties“, narė
2021-03-30 Laikinoji Maldos grupė, narė
2020-11-19 Laikinoji Moterų grupė, narė
2023-01-25 Laikinoji Roberto Šumano politinės minties grupė, narė
2020-12-17 Laikinoji Seimo narių ryšių su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) grupė, narė
2021-01-07 Laikinoji Tauragės regiono bičiulių grupė, narė
2020-11-19 Laikinoji Žemaičių grupė, narė
2020-12-22 Seimo delegacija Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Italijos Respublika grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narė
2021-03-18 Tarpparlamentinių ryšių su Maroko Karalyste grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, narė
2021-11-25 Tarpparlamentinių ryšių su Omanu grupė, pirmininkė
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narė

 

Gimimo data

1975 m. sausio 12 d.

Gimimo vieta

Pagramantis, Tauragės r., Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

2012

Kauno technologijos universitetas, viešojo administravimo magistrė

1998

Klaipėdos universitetas, šeimos pedagogikos magistrė

1996

Šiaulių pedagoginis institutas (dabar – Šiaulių universitetas), pradinių klasių ir muzikos mokytoja

1992

Tauragės 1-oji vidurinė mokykla (dabar – Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija), sidabro medalis

 

 

Darbo patirtis

 

2015–2016

Tauragės rajono savivaldybė, mero pavaduotoja

2010–2015

Tauragės rajono savivaldybės administracija, administracijos direktoriaus pavaduotoja

2008–2010

Tauragės rajono savivaldybė, mero padėjėja

2007–2008

Tauragės rajono savivaldybė, mero patarėja

2001–2007

Tauragės „Versmės“ gimnazija, muzikos mokytoja, įgijo mokytojo metodininko kvalifikaciją

1997–2001

Tauragės Martyno Mažvydo vidurinė mokykla (dabar – Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija), muzikos mokytoja

 

 

Politinė karjera

 

 

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narė

2016–2020

XII Seimo narė

 

Užsienio reikalų komitetas, narė (2019–2020)

 

Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narė (2018–2019)

 

Audito komitetas, narė (2016–2017)

 

Socialinių reikalų ir darbo komitetas, narė (2017–2018)

 

Šeimos ir vaiko gerovės pakomitetis, narė

 

Etikos ir procedūrų komisija, narė, pirmininko pavaduotoja

 

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko pavaduotoja

Nuo 2015 m.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Tauragės skyriaus pirmininkė

Nuo 2007 m.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narė

 

 

Kita

 

Visuomeninė veikla: Lietuvos ūkininkų sąjungos Tauragės skyriaus narė; Tauragės apskrities ir Ternopilio (Ukraina) bičiulių draugijos, Vokietijos bičiulių draugijos, Prancūzijos bičiulių draugijos Tauragėje narė

Kalbos: anglų, rusų

Pomėgiai: kelionės, teatras, knygos, muzika

 

Šeima

 

Ištekėjusi

 

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2023.01.22 - 2023.01.28Dėl Armino Lydekos, Aušrinės Norkienės, Ritos Tamašunienės ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinės sesijos posėdžiuose (Prancūzijos Respublika)
2022.09.25 - 2022.09.30Dėl Seimo valdybos 2022 m. rugpjūčio 25 d. sprendimo Nr. SV-S-630 „Dėl Guodos Burokienės, Orintos Leiputės, Aušrinės Norkienės ir Rimantės Šalaševičiūtės dalyvavimo apskritojo stalo diskusijose „Lietu (Turkijos Respublika)
2022.09.25 - 2022.09.30Dėl Guodos Burokienės, Orintos Leiputės, Aušrinės Norkienės ir Rimantės Šalaševičiūtės dalyvavimo apskritojo stalo diskusijose „Lietuvos ir Turkijos verslo forumas“ (Turkijos Respublika)
2022.04.24 - 2022.04.30Dėl Seimo narių dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje (Prancūzijos Respublika)
2022.04.24 - 2022.04.30Dėl Seimo valdybos 2022 m. balandžio 13 d. sprendimo Nr. SV-S-460 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje“ pakeitimo (Prancūzijos Respublika)
2021.10.05 - 2021.10.08Dėl Guodos Burokienės, Paulės Kuzmickienės, Aušrinės Norkienės, Jurgitos Sejonienės, Rimantės Šalaševičiūtės ir Orintos Leiputės dalyvavimo Tarptautiniame moterų lyderių forume (Austrijos Respublika)
2021.10.05 - 2021.10.08Dėl Godos Burokienės, Paulės Kuzmickienės, Aušrinės Norkienės, Jurgitos Sejonienės ir Rimantės Šalaševičiūtės dalyvavimo Tarptautiniame moterų lyderių forume (Austrijos Respublika)

Balsavimai

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje