A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Andrius Kupčinskas
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinktas: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. I-447
Tel. (8 5) 239 6624
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. vasario 8 d.

18:00 val. TS-LKD frakcijos posėdis
Nuotolinis

18:00 val. Teatralizuota floristikos meistriškumo pamoka "Vasario šerkšnas"
Raudondvario dvaro menų inkubatorius, Pilies takas 1, Raudondvaris

18:00 val. Filmo apie Rose Namajūnas filmo premjera "Aš esu čempionė"
Forum Cinemas VINGIS, Savanorių pr. 7, Vilnius

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2020-11-19Ekonomikos komitetas, Komiteto narys

Seimo pakomitečiuose

2021-01-15Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis, Pakomitečio pirmininkas
2021-01-06 – 2021-01-14Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis, Pakomitečio narys

Seimo komisijose

2020-11-24Antikorupcijos komisija, Komisijos narys
2020-11-24Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-11-13Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2022-03-29 Laikinoji Buvusiųjų merų grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-17 Laikinoji Daugiafunkcių miškų puoselėjimo grupė, narys
2020-11-19 Laikinoji Dzūkijos bičiulių grupė, narys
2021-05-11 Laikinoji grupė „Krymo deokupacijos parlamentinė platforma“, narys
2020-11-17 Laikinoji grupė „Už demokratinę Baltarusiją“, narys
2020-12-11 Laikinoji grupė „Už gyvūnų gerovę ir apsaugą“, narys
2021-11-25 Laikinoji grupė „Žaliosios savivaldybės 2030“, pirmininko pavaduotojas
2022-12-22 Laikinoji Jaunimo pilietinio patriotinio ugdymo grupė, narys
2020-11-19 Laikinoji Kauno regiono bičiulių grupė, pirmininkas
2020-12-08 Laikinoji Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos šaulių sąjungos paramos grupė, narys
2021-01-07 Laikinoji Lietuvos kariuomenės veteranų rėmimo grupė, narys
2020-12-08 Laikinoji Lietuvos pajūrio bičiulių grupė, narys
2021-03-30 Laikinoji Maldos grupė, narys
2021-04-02 Laikinoji Mažosios Lietuvos draugų grupė, narys
2020-12-11 Laikinoji Neringos bičiulių grupė, narys
2021-02-12 Laikinoji Pilietinio dalyvavimo ir bendruomeniškumo skatinimo grupė, narys
2020-12-10 Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, narys
2020-12-03 Parlamentinių ryšių su Tibetu grupė, narys
2020-12-15 Seimo delegacija Baltijos Asamblėjoje, pirmininkas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Australijos, Naujosios Zelandijos ir kitomis Okeanijos šalimis grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė, pirmininkas
2021-01-07 Tarpparlamentinių ryšių su Indijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Korėjos Respublika grupė, pirmininkas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, narys
2021-11-11 Tarpparlamentinių ryšių su Rytų Afrikos valstybėmis (Kenija, Ruanda, Tanzanija, Uganda, Burundžiu ir Pietų Sudanu) grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys

 

Gimimo data

1975 m. kovo 20 d.

Gimimo vieta

Kaunas, Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

2000             

Vytauto Didžiojo universitetas, Politikos mokslų ir diplomatijos institutas, informacijos ir komunikacijos magistras

1998             

Vytauto Didžiojo universitetas, Humanitarinių mokslų fakultetas, istorijos ir politologijos bakalauras

1993             

Kauno Simono Daukanto vidurinė mokykla (dabar – Kauno Simono Daukanto progimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2016–2018   

Individuali veikla              

2003–2005   

Kauno miesto savivaldybės taryba, mero patarėjas

2000–2003   

BĮ UAB „Baltic Pack“, vadybininkas

1998–1999   

Kauno apskrities dienraštis „Kauno žinios“, reporteris

1997–2000

Kauno miesto savivaldybės administracijos Informacijos ir ryšių su visuomene skyrius, konsultantas

 

 

Politinė karjera

 

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

2018–2020

XII Seimo narys

 

Ekonomikos komitetas, narys

 

Jaunimo ir sporto reikalų komisija, narys

 

Sveikos gyvensenos komisija, narys (2018–2019)

2007–2015

Kauno miesto savivaldybės taryba, meras

2010–2018

Europos Regionų komitetas, narys

2012–2015

AB „Kauno energija“ Stebėtojų taryba, pirmininkas

2000–2018

Kauno miesto savivaldybės taryba, tarybos narys; TS-LKD frakcijos seniūnas, Miesto ūkio, Savivaldos ir ekonomikos, Ekonomikos ir finansų komitetų narys, Antikorupcijos komisijos pirmininkas, Kontrolės komiteto pirmininkas, Bendruomenių centrų rėmimo fondo pirmininkas, Strateginio planavimo komisijos pirmininkas

1997–2007

Kauno jaunimo reikalų taryba, steigėjas ir narys

Nuo 2017 m.

TS-LKD Kauno regiono koordinacinė taryba, pirmininkas

2005–2015

TS-LKD Kauno skyrių sueiga, pirmininkas

Nuo 1993 m.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) narys, Tarybos narys, Prezidiumo narys (2010–2016)

1993–2010

Jaunųjų konservatorių lygos narys, valdybos narys, pirmininkas (1998–2000)

 

 

Kita

 

Visuomeninė veikla: Kauno atkūros draugijos narys, Eigulių bendruomenės centro narys, Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų karys savanoris, Kauno „Žalgirio“ garbės klubo narys, Atlanto sutarties Lietuvos bendrijos narys, neatlygintinas kraujo donoras

Pomėgiai: krepšinis, knygos, grybavimas, dviračiai

Kalbos: anglų, rusų

 

 

Šeima

 

Vedęs. Žmona Jurgita. Augina sūnų Jokūbą ir dukrą Gertrūdą

 

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2023.02.09 - 2023.02.11Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos parlamentų narių krepšinio rungtynėse Baltijos Asamblėjos taurei laimėti (Estijos Respublika)
2023.01.19 - 2023.01.20Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Prezidiumo, Biudžeto ir kontrolės komiteto ir bendrame Saugumo ir gynybos komiteto bei Ekonomikos, energetikos ir inovacijų komiteto posėdžiuose (Estijos Respublika)
2022.12.08 - 2022.12.10Dėl Andriaus Kupčinsko dalyvavimo Beniliukso parlamento plenarinėje sesijoje (Belgijos Karalystė)
2022.11.20 - 2022.11.21Dėl Andriaus Kupčinsko dalyvavimo Baltijos jūros parlamentinės konferencijos Nuolatinio komiteto posėdyje (Vokietijos Federacinė Respublika)
2022.10.27 - 2022.10.29Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos 41-ojoje sesijoje ir 28-ojoje Baltijos Taryboje (Latvijos Respublika)
2022.09.22 - 2022.09.23Dėl Seimo valdybos 2022 m. liepos 27 d. sprendimo Nr. SV-S-613 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Konsultacijų tarybos, Prezidiumo ir Biudžeto ir kontrolės komiteto posėdžiuose“ pakeitimo (Latvijos Respublika)
2022.09.22 - 2022.09.23Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Konsultacijų tarybos, Prezidiumo ir Biudžeto ir kontrolės komiteto posėdžiuose (Latvijos Respublika)
2022.09.22 - 2022.09.23Dėl Seimo valdybos 2022 m. liepos 27 d. sprendimo Nr. SV-S-613 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Konsultacijų tarybos, Prezidiumo ir Biudžeto ir kontrolės komiteto posėdžiuose“ pakeitimo (Latvijos Respublika)
2022.09.04 - 2022.09.07Dėl Andriaus Kupčinsko, Orintos Leiputės ir Audriaus Petrošiaus dalyvavimo Baltijos Asamblėjos ir Šiaurės Tarybos aukščiausiojo lygio susitikime (Islandijos Respublika)
2022.06.11 - 2022.06.13Dėl Andriaus Kupčinsko ir Orintos Leiputės dalyvavimo 31-ojoje Baltijos jūros parlamentinėje konferencijoje ir Baltijos Asamblėjos Prezidiumo posėdyje (Švedijos Karalystė)
2022.05.31 - 2022.06.03Dėl Seimo narių dalyvavimo bendrame Lietuvos Respublikos Seimo Ekonomikos komiteto ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Ekonomikos vystymo komiteto posėdyje (Ukraina)
2022.05.05 - 2022.05.06Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos parlamentų narių krepšinio turnyre Baltijos Asamblėjos taurei laimėti (Latvijos Respublika)
2022.04.28 - 2022.04.30Dėl Seimo valdybos 2022 m. balandžio 7 d. sprendimo Nr. SV-S-453 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Saugumo ir gynybos komiteto posėdyje“ pakeitimo (Lietuvos Respublika)
2022.04.28 - 2022.04.30Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Saugumo ir gynybos komiteto posėdyje (Lietuvos Respublika)
2022.04.24 - 2022.04.25Dėl Andriaus Kupčinsko, Orintos Leiputės, Andriaus Mazuronio ir Audriaus Petrošiaus dalyvavimo Baltijos Asamblėjos ir Šiaurės Tarybos aukščiausiojo lygio susitikime, Baltijos Asamblėjos ir Šiaurės Tar (Suomijos Respublika)
2022.04.20 - 2022.04.20Dėl Andriaus Kupčinsko dalyvavimo Baltijos jūros parlamentinės konferencijos Nuolatinio komiteto posėdyje (Lenkijos Respublika)
2022.03.25 - 2022.03.26Dėl Andriaus Kupčinsko ir Orintos Leiputės dalyvavimo Beniliukso parlamento plenarinėje sesijoje (Belgijos Karalystė)
2022.03.21 - 2022.03.22Dėl Andriaus Kupčinsko ir Orintos Leiputės dalyvavimo Šiaurės Tarybos sesijoje ir plenariniuose debatuose (Švedijos Karalystė)
2022.02.17 - 2022.02.18Dėl Andriaus Kupčinsko ir Orintos Leiputės dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Prezidiumo posėdyje (Latvijos Respublika)
2022.02.06 - 2022.02.08Dėl Andriaus Kupčinsko ir Orintos Leiputės dalyvavimo Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacijos Baltijos šalių grupės ir Baltijos Asamblėjos Prezidiumo posėdyje (Šveicarijos Konfederacija)
2021.12.10 - 2021.12.11Dėl Andriaus Kupčinsko dalyvavimo Beniliukso parlamento plenarinėje sesijoje (Belgijos Karalystė)
2021.11.14 - 2021.11.15Dėl Andriaus Kupčinsko dalyvavimo Baltijos jūros parlamentinės konferencijos Nuolatinio komiteto posėdyje (Vokietijos Federacinė Respublika)
2021.10.20 - 2021.10.22Dėl Seimo valdybos 2021 m. rugsėjo 22 d. sprendimo Nr. SV-S-209 „Dėl Andriaus Kupčinsko, Vytauto Mitalo ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Europos parlamentų pirmininkų konferencijoje“ pakeitimo (Graikijos Respublika)
2021.10.20 - 2021.10.23Dėl Seimo valdybos 2021 m. rugsėjo 22 d. sprendimo Nr. SV-S-209 „Dėl Andriaus Kupčinsko, Vytauto Mitalo ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Europos parlamentų pirmininkų konferencijoje“ pakeitimo (Graikijos Respublika)
2021.10.20 - 2021.10.22Dėl Andriaus Kupčinsko, Vytauto Mitalo ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Europos parlamentų pirmininkų konferencijoje (Graikijos Respublika)
2021.05.31 - 2021.06.01Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen oficialaus vizito į Estijos Respubliką (Estijos Respublika)

Balsavimai

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje