Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Remigijus Žemaitaitis
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Partija „Laisvė ir teisingumas“
Išrinktas: Kelmės–Šilalės (Nr. 41) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Kab. I-113
Tel. (0 5) 209 6972
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. balandžio 15 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2021-11-17Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2020-11-19 – 2022-03-17Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2020-11-19 – 2021-11-16Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-12-17Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija, Komisijos pirmininko pavaduotojas
2021-03-10Aleksandro Stulginskio žvaigždės skyrimo komisija, Komisijos narys
2021-05-27Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys
2022-10-01Jūrinių reikalų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2023-02-09Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos narys
2021-05-20 – 2023-02-09Lietuvos regionų frakcija, Frakcijos narys
2020-11-13 – 2021-05-19Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2020-12-17 Laikinoji Daugiafunkcių miškų puoselėjimo grupė, narys
2021-06-29 Laikinoji Etno bičiulių grupė, narys
2021-01-07 Laikinoji Tauragės regiono bičiulių grupė, narys
2021-07-13 Laikinoji Žaliojo vandenilio technologijų plėtros Lietuvoje grupė, narys
2021-10-15 Seimo delegacija NATO Parlamentinėje Asamblėjoje, nario pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, narys
Duomenų nėra

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

Gimimo data

1982 m. gegužės 30 d.

Gimimo vieta

Šilutė, Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

 

Nebaigtas Vilniaus universitetas, Tarptautinio verslo mokykla, ekonomikos magistras

2000–2005

Vilniaus universitetas, Teisės fakultetas, teisės magistras

1991–2000

Šilutės 1-oji gimnazija

 

 

Darbo patirtis

 

2009

Europos Parlamento narių Rolando Pakso ir Juozo Imbraso patarėjas

2007–2008

Vilniaus miesto mero J. Imbraso patarėjas

2005–2007

Europos Sąjungos teisės specialistų komisija, Teismų sprendimų vykdymo darbo grupė, narys

2005–2007

Vilniaus apygardos teismas, pirmininko padėjėjas

2004–2005

Vilniaus miesto 2-asis apylinkės teismas, Civilinių bylų skyrius, specialistas, teisėjo padėjėjas

2004

Vyriausioji rinkimų komisija, pirmininko patarėjas

2002–2005

UAB „Dervira“, juristas

 

 

Politinė karjera

 

 

Partijos „Laisvė ir teisingumas“ pirmininkas

2016–2020

XII Seimo narys

 

Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pavaduotojas (2018–2019)

 

Ekonomikos komitetas, narys (2019–2020)

 

Kaimo reikalų komitetas, narys (2018–2019)

 

Sveikatos reikalų komitetas, pirmininko pavaduotojas (2016–2018)

 

Antikorupcijos komisija, narys (2017–2019)

2012–2016

XI Seimo narys

 

Ekonomikos komitetas, pirmininkas

 

Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisija, narys (2012–2015)

 

Konstitucijos komisija, narys (2015–2016)

2008–2012

X Seimo narys

 

Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys

 

 

Kita

 

Veiklos sritys: teisė, ekonomika, žemės ūkis, švietimas, kultūra, visuomenės sveikata, socialiniai reikalai, užimtumas, Europos Sąjungos ir Lietuvos institucijų bendradarbiavimas, ryšiai su visuomene

Pomėgiai: žvejyba, ornitologija, kelionės, medžioklė

Kalbos: anglų, rusų

 

 

Šeima

 

Žmona Živilė, sūnūs Vakaris ir Joris

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje