Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Lukas Savickas
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinktas: Pagal sąrašą
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. balandžio 14 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seniūnų sueigoje

2022-09-15 – 2023-09-14Seniūnų sueiga, narys

Seimo komitetuose

2020-11-19Ekonomikos komitetas, Komiteto narys
2020-12-23Ateities komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2020-11-19 – 2021-11-11Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2020-12-17 – 2020-12-22Ateities komitetas, Komiteto narys

Seimo pakomitečiuose

2021-01-06Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis, Pakomitečio narys

Seimo komisijose

2020-12-23 – 2021-09-14Energetikos ir darnios plėtros komisija, Komisijos narys
2020-12-11 – 2020-12-22Energetikos ir darnios plėtros komisija, Komisijos pirmininko pavaduotojas
2020-11-24 – 2020-12-10Energetikos ir darnios plėtros komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2023-03-21Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“, Frakcijos narys
2022-09-10 – 2023-03-20Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“, Frakcijos seniūnas
2021-09-10 – 2022-09-10Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“, Frakcijos narys
2020-11-13 – 2021-09-09Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2021-01-07 Laikinoji grupė „Aplinkosaugos entuziastai“, narys
2021-01-27 Laikinoji grupė „Skaitmeninė Lietuva“, narys
2023-06-06 Laikinoji grupė „Tarpjūrio (Intermarium) sambūris“, narys
2021-11-25 Laikinoji grupė „Žaliosios savivaldybės 2030“, narys
2020-12-08 Laikinoji Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos šaulių sąjungos paramos grupė, narys
2023-09-10 Laikinoji Neringos bičiulių grupė, narys
2020-12-17 Laikinoji Seimo narių ryšių su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) grupė, pirmininkas
2021-01-27 Laikinoji sostinės bičiulių grupė, narys
2021-07-13 Laikinoji Žaliojo vandenilio technologijų plėtros Lietuvoje grupė, narys
2020-12-22 Seimo delegacija Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė, narys
2021-10-13 Tarpparlamentinių ryšių su Australijos, Naujosios Zelandijos ir kitomis Okeanijos šalimis grupė, narys
2022-09-28 Tarpparlamentinių ryšių su Egipto Arabų Respublika, Jordanijos Hašimitų Karalyste ir Libano Respublika grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Italijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtiniais Arabų Emyratais grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narys
2021-03-24 Tarpparlamentinių ryšių su Pietryčių Azijos valstybių asociacijos (ASEAN) narėmis grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, narys
2021-11-11 Tarpparlamentinių ryšių su Rytų Afrikos valstybėmis (Kenija, Ruanda, Tanzanija, Uganda, Burundžiu ir Pietų Sudanu) grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandija, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narys

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2024.04.02 - 2024.04.05Dėl Ievos Pakarklytės ir Luko Savicko dalyvavimo Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos Pasaulinio parlamentarų tinklo plenariniame posėdyje (Prancūzijos Respublika)
2024.02.02 - 2024.02.05Dėl Seimo valdybos 2024 m. sausio 10 d. sprendimo Nr. SV-S-1248 „Dėl Domo Griškevičiaus, Lino Kukuraičio, Luko Savicko ir Tomo Tomilino dalyvavimo Europos žaliųjų partijos kongrese“ pakeitimo (Prancūzijos Respublika)
2024.02.02 - 2024.02.05Dėl Domo Griškevičiaus, Lino Kukuraičio, Luko Savicko ir Tomo Tomilino dalyvavimo Europos žaliųjų partijos kongrese (Prancūzijos Respublika)
2024.01.21 - 2024.01.27Dėl Seimo valdybos 2024 m. sausio 10 d. sprendimo Nr. SV-S-1245 „Dėl Armino Lydekos, Luko Savicko ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje“ pakeit (Prancūzijos Respublika)
2024.01.21 - 2024.01.27Dėl Armino Lydekos, Luko Savicko ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje (Prancūzijos Respublika)
2023.12.07 - 2023.12.09Dėl Luko Savicko dalyvavimo Europos Parlamento Žaliųjų frakcijos / Europos laisvojo aljanso rengiamame susitikime (Belgijos Karalystė)
2023.10.29 - 2023.11.01Dėl Luko Savicko dalyvavimo Europos valstybių parlamentų narių solidarumo misijoje (Izraelio Valstybė)
2023.10.12 - 2023.10.12Dėl Luko Savicko dalyvavimo Europos žaliųjų partijos Komunikacijos darbo grupės susitikime (Belgijos Karalystė)
2023.10.08 - 2023.10.14Dėl Armino Lydekos ir Luko Savicko dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje (Prancūzijos Respublika)
2023.10.08 - 2023.10.13Dėl Seimo valdybos 2023 m. rugsėjo 27 d. sprendimo Nr. SV-S-1113 „Dėl Armino Lydekos ir Luko Savicko dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje“ pakeitimo (Prancūzijos Respublika)
2023.06.18 - 2023.06.23Dėl Armino Lydekos, Aušrinės Norkienės, Luko Savicko ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje (Prancūzijos Respublika)
2023.05.14 - 2023.05.18Dėl Monikos Ošmianskienės ir Luko Savicko dalyvavimo Europos Parlamento technologijų vertinimo organizacijos konferencijoje ir šios organizacijos direktorių susitikime (Ispanijos Karalystė)
2023.04.23 - 2023.04.29Dėl Rasos Budbergytės, Armino Lydekos, Luko Savicko ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje (Prancūzijos Respublika)
2023.04.03 - 2023.04.05Dėl Ievos Kačinskaitės-Urbonienės, Mariaus Matijošaičio ir Luko Savicko dalyvavimo Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos Pasaulinio parlamentarų tinklo susitikime (Prancūzijos Respublika)
2023.03.09 - 2023.03.20Dėl Luko Savicko dalyvavimo įgyvendinant Jungtinių Amerikos Valstijų Atlanto tarybos rengiamą tarptautinę tūkstantmečio lyderystės programą (Gvatemalos Respublika)
2023.02.23 - 2023.02.25Dėl Luko Savicko ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo specialiojoje Ukrainos Aukščiausiosios Rados sesijoje ir Rusijos agresijos prieš Ukrainą metinių minėjime (Ukraina)
2023.02.22 - 2023.02.25Dėl Seimo valdybos 2023 m. vasario 17 d. sprendimo Nr. SV-S-821 „Dėl Luko Savicko ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo specialiojoje Ukrainos Aukščiausiosios Rados sesijoje ir Rusijos agresijos prieš Ukra (Ukraina)
2023.01.22 - 2023.01.24Dėl Seimo narių dalyvavimo Europos žaliųjų partijos rengiamame susitikime „Europos žaliosios darbotvarkės iššūkiai ir perspektyvos Lietuvoje“ (Belgijos Karalystė)
2022.12.01 - 2022.12.04Dėl Seimo valdybos 2022 m. lapkričio 23 d. sprendimo Nr. SV-S-738 „Dėl Laimos Mogenienės, Luko Savicko ir Tomo Tomilino dalyvavimo 6-ajame Europos žaliųjų partijos kongrese“ pakeitimo (Danijos Karalystė)
2022.12.01 - 2022.12.04Dėl Laimos Mogenienės, Luko Savicko ir Tomo Tomilino dalyvavimo 6-ajame Europos žaliųjų partijos kongrese (Danijos Karalystė)
2022.10.13 - 2022.10.15Dėl Lino Kukuraičio, Laimos Mogenienės ir Luko Savicko dalyvavimo Europos demokratų partijos kongrese (Italijos Respublika)
2022.10.13 - 2022.10.15Dėl Seimo valdybos 2022 m. rugsėjo 30 d. sprendimo Nr. SV-S-675 „Dėl Lino Kukuraičio, Laimos Mogenienės ir Luko Savicko dalyvavimo Europos demokratų partijos kongrese“ pakeitimo (Italijos Respublika)
2022.10.11 - 2022.10.14Dėl Raimundo Lopatos, Monikos Ošmianskienės ir Luko Savicko dalyvavimo pasaulio valstybių parlamentų ateities komitetų aukščiausiojo lygio susitikime (Suomijos Respublika)
2022.09.07 - 2022.09.10Dėl Seimo narių dalyvavimo Jungtinių Amerikos Valstijų Valstybės departamento organizuojamuose susitikimuose NATO būstinėje (Belgijos Karalystė)
2022.07.10 - 2022.07.13Dėl Laimos Liucijos Andrikienės, Mariaus Matijošaičio ir Luko Savicko dalyvavimo susitikimuose su Moldovos Respublikos valdžios atstovais (Moldovos Respublika)
2022.06.30 - 2022.07.02Dėl Ievos Pakarklytės ir Luko Savicko dalyvavimo Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos Pasaulinio parlamentarų tinklo susitikime (Latvijos Respublika)
2022.06.03 - 2022.06.05Dėl Luko Savicko dalyvavimo Europos žaliųjų partijos 35-osios tarybos susirinkime (Latvijos Respublika)
2022.05.18 - 2022.05.22Dėl Jono Jaručio, Lauryno Kasčiūno, Žygimanto Pavilionio ir Luko Savicko dalyvavimo Tarptautinio Respublikonų instituto rengiamoje Laisvės premijos įteikimo ceremonijoje (Jungtinės Amerikos Valstijos)
2022.04.29 - 2022.05.01Dėl Seimo valdybos 2022 m. balandžio 13 d. sprendimo Nr. SV-S-461 „Dėl Armino Lydekos, Rūtos Miliūtės ir Luko Savicko dalyvavimo Konferencijos dėl Europos ateities plenariniuose posėdžiuose“ pakeitimo (Prancūzijos Respublika)
2022.04.28 - 2022.05.01Dėl Armino Lydekos, Rūtos Miliūtės ir Luko Savicko dalyvavimo Konferencijos dėl Europos ateities plenariniuose posėdžiuose (Prancūzijos Respublika)
2022.04.24 - 2022.04.30Dėl Seimo valdybos 2022 m. balandžio 13 d. sprendimo Nr. SV-S-460 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje“ pakeitimo (Prancūzijos Respublika)
2022.04.24 - 2022.04.30Dėl Seimo narių dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje (Prancūzijos Respublika)
2022.04.07 - 2022.04.09Dėl Seimo narių darbo vizito į Ukrainą (Ukraina)
2022.03.24 - 2022.03.27Dėl Armino Lydekos, Rūtos Miliūtės ir Luko Savicko dalyvavimo Konferencijos dėl Europos ateities plenarinėje sesijoje (Prancūzijos Respublika)
2022.03.16 - 2022.03.19Dėl Luko Savicko ir Tomo Tomilino dalyvavimo Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos Pasaulinio parlamentarų tinklo susitikime (Prancūzijos Respublika)
2022.03.13 - 2022.03.16Dėl Seimo narių dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos neeilinėje plenarinėje sesijoje (Prancūzijos Respublika)
2022.03.10 - 2022.03.13Dėl Armino Lydekos ir Luko Savicko dalyvavimo Konferencijos dėl Europos ateities plenariniame posėdyje (Prancūzijos Respublika)
2022.02.06 - 2022.02.10Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen vadovaujamos delegacijos oficialaus vizito į Izraelio Valstybę ir Palestiną (Izraelio Valstybė)
2021.11.27 - 2021.12.06Dėl Seimo narių dalyvavimo Atviro parlamento forume (Taivanas)
2021.11.21 - 2021.11.25Dėl Luko Savicko dalyvavimo jaunųjų politikos lyderių susitikime (Izraelio Valstybė)
2021.10.21 - 2021.10.24Dėl Armino Lydekos ir Luko Savicko dalyvavimo Konferencijos dėl Europos ateities plenariniame posėdyje (Prancūzijos Respublika)
2021.09.27 - 2021.10.01Dėl Laimos Liucijos Andrikienės, Armino Lydekos, Kęstučio Masiulio, Luko Savicko Ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje Strasbūre (Prancūzijos Respublika)
2021.06.20 - 2021.06.25Dėl Laimos Liucijos Andrikienės, Luko Savicko ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje (Prancūzijos Respublika)
2021.06.18 - 2021.06.20Dėl Rūtos Miliūtės ir Luko Savicko dalyvavimo Konferencijos dėl Europos ateities inauguraciniame plenariniame posėdyje (Prancūzijos Respublika)

Balsavimai

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1990 m. balandžio 12 d.

Gimimo vieta

Vilnius

 

 

Išsilavinimas

 

2012

Mastrichto universitetas (Nyderlandų Karalystė), Europos viešieji reikalai

2011

Jorko universitetas (Jungtinė Karalystė), politika ir tarptautiniai santykiai

 

 

Darbo patirtis

 

2020

Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija, Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas

2016–2020

Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija, Ministro Pirmininko patarėjas ekonomikos ir strateginių pokyčių valdymo klausimais

2016

Asociacija „Investuotojų forumas“, politikos ir viešųjų reikalų vadovas

2012–2016

VŠĮ „Investuok Lietuvoje“, JPP „Kurk Lietuvai“ projektų vadovas, investicinės aplinkos gerinimo grupės narys ir vadovas

 

 

Politinė karjera

 

 

 

2022 m. sausio mėn. 

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ partijos pirmininko pavaduotojas, valdybos narys, tarybos narys

2022 m. balandžio mėn.

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ partijos Vilniaus skyriaus pirmininkas

2019–2020

Vilniaus miesto savivaldybės taryba, narys; Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos seniūnas, Ekonomikos ir finansų bei Kontrolės komitetų narys

 

 

Kita

 

Jaunųjų profesionalų programos alumnų asociacijos vienas iš įkūrėjų ir prezidentas;

Pasaulio ekonomikos forumo „Global Shapers2012“ ir kitų visuomeninių iniciatyvų narys

2021 m. –  Lietuvos Respublikos Vyriausybės komisijos – Valstybės pažangos tarybos narys

Atlantic Council Millennium Fellowship lyderystės mokymo programos narys  

Pomėgiai: vandens ir kalnų sportas, filmai, literatūra, istorija

Kalbos: anglų, vokiečių

 

 

Šeima

 

Žmona Daiva, dukros Adelė ir Smiltė

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje