Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Valstybės Nepriklausomybės stipendija

Valstybės Nepriklausomybės stipendija

Valstybės Nepriklausomybės stipendija įsteigta siekiant skatinti Lietuvos piliečius rinktis humanitarinių ir socialinių mokslų sričių mokslininko karjerą, grįžti į mokslo tyrimų sritį arba likti mokslo tyrimų srityje, galinčioje pasitarnauti Lietuvai, taip pat didinti pasitikėjimą Lietuvos valstybe, skatinti visuomenę, ypač jaunąją kartą, dirbti valstybės labui ir gerovei.

Stipendija skiriama humanitarinių ir socialinių mokslų sričių jauniesiems mokslininkams už Lietuvos valstybingumo stiprinimui svarbius mokslo tyrimus ir konkursui stipendijai gauti pateiktą įgyvendinti mokslinio tyrimo projektą.

Stipendijos įteikiamos kiekvienais kalendoriniais metais, minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną – Kovo 11-ąją.