Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Teisėkūra

Teisėkūros tyrimai ir apžvalgos

Šioje svetainėje pateikiami Seimo veiklai ir visuomenei aktualūs Informacijos ir komunikacijos departamento Tyrimų skyriaus parengti analitiniai ir informaciniai darbai. Tyrimų skyriaus pagrindiniai uždaviniai – rengti teisėkūrai, parlamentinei kontrolei ir kitai Seimo veiklai reikalingą analitinę informaciją teisės ir teisėkūros, valstybės valdymo, ekonomikos ir finansų, socialinės ir sveikatos apsaugos, užsienio ir saugumo politikos bei kitais klausimais.

Tyrimų skyriaus darbai rengiami Seimo narių užklausų pagrindu, taip pat ir darbuotojų iniciatyva. Šie darbai  skirti Seimo narių parlamentinei veiklai užtikrinti. Juose pateikta informacija nėra oficiali Lietuvos Respublikos Seimo pozicija. Šiuos darbus atgaminti, išleisti, platinti, versti, perdirbti, viešai skelbti, išskyrus įstatymų nustatytas išimtis, galima tik gavus Seimo kanceliarijos leidimą. Visais atvejais naudojant šiuos darbus privaloma nurodyti šaltinį.  

Būsime dėkingi už Jūsų pastebėjimus ir pasiūlymus, kuriuos prašome siųsti el. paštu [email protected]

Aktualios apžvalgos ir tyrimai

Duomenys apie Seimą ir parlamentinę demokratiją

Šioje skiltyje pateikiami susisteminti duomenys apie rinkimus, Seimo struktūrinę organizaciją bei veiklą, Vyriausybę ir Lietuvoje veikiančias politines partijas. Duomenys skirti Seimo narių ir Seimo kanceliarijos darbuotojų veiklai, taip pat plačiajai visuomenei, besidominčiai Lietuvos parlamentinės demokratijos faktais, jos funkcionavimu. Duomenys nuolat atnaujinami, todėl būsime dėkingi už jūsų pasiūlymus ir pastebėjimus, kuriuos galite siųsti el. paštu [email protected]. Visais atvejais naudojant šią informaciją privaloma nurodyti šaltinį.