A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Kęstutis Masiulis
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinktas: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. III-401
Tel. (8 5) 239 6636
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. vasario 8 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2021-04-20Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, Komiteto narys
2020-11-19 – 2021-04-19Audito komitetas, Komiteto narys
2020-12-17 – 2021-03-09Ateities komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-11-24Energetikos ir darnios plėtros komisija, Komisijos narys
2020-12-04Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisija, Komisijos pirmininkas
2020-11-24 – 2020-12-03Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-11-13Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2021-01-07 Laikinoji grupė „Aplinkosaugos entuziastai“, narys
2021-12-11 Laikinoji grupė „Už demokratinę Baltarusiją“, narys
2021-01-07 Laikinoji Lietuvos kariuomenės veteranų rėmimo grupė, narys
2020-12-08 Laikinoji sostinės bičiulių grupė, narys
2020-11-19 Laikinoji Žemaičių grupė, narys
2020-12-10 Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, narys
2020-12-08 Seimo delegacija Baltijos Asamblėjoje, narys
2020-12-22 Seimo delegacija Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje, nario pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
2022-09-28 Tarpparlamentinių ryšių su Egipto Arabų Respublika, Jordanijos Hašimitų Karalyste ir Libano Respublika grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Graikijos Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
2021-01-07 Tarpparlamentinių ryšių su Indijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ispanijos Karalyste grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Italijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtiniais Arabų Emyratais grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, narys
2021-12-09 Tarpparlamentinių ryšių su Kirgizijos Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Korėjos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, pirmininkas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Rumunija grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šveicarijos Konfederacija grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys
2020-12-11 Tarpparlamentinių ryšių su Tadžikistano Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Uzbekistano Respublika grupė, pirmininkas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Vakarų Balkanų šalimis (Kroatijos Respublika, Albanijos Respublika, Šiaurės Makedonijos Respublika, Juodkalnija, Serbijos Respublika, Bosnija ir Hercegovina, Kosovo Respublika) grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-18 Tarpparlamentinių ryšių su Vengrija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, pirmininkas

 

Gimimo data

1957 m. kovo 23 d.

Gimimo vieta

Kelmė, Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

2007

Socialinių mokslų profesorius, Mykolo Romerio universitetas

2004

Habilitacijos procesas, Lietuvos teisės universitetas (dabar – Mykolo Romerio universitetas)

2000

Socialinių mokslų docentas, Vilniaus universitetas

1989

Humanitarinių mokslų daktaras, Lietuvos mokslų akademija, Filosofijos, sociologijos ir teisės institutas (dabar – Lietuvos kultūros tyrimų institutas)

1986–1989

Lietuvos mokslų akademija, Filosofijos, sociologijos ir teisės institutas, aspirantūros studijos, filosofijos mokslų kandidatas (dabar – humanitarinių mokslų daktaras)

1975–1980

Vilniaus valstybinis universitetas (dabar – Vilniaus universitetas), Fizikos fakultetas, fizikas (teorinė fizika)

1964–1975

Kelmės vidurinė mokykla (dabar – Kelmės Jono Graičiūno gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2005–2008

Mykolo Romerio universitetas, Viešojo administravimo fakultetas, Viešojo administravimo katedra, vedėjas, profesorius

2003–2005

Vilniaus miesto savivaldybė, mero pavaduotojas

2000–2003

Lietuvos teisės universitetas, Valstybinio valdymo fakultetas, dekanas

1999–2000

Lietuvos Respublikos Vyriausybės valstybės konsultantas – Ministro Pirmininko patarėjas

1999

Valstybės saugumo departamentas, generalinio direktoriaus patarėjas

1997–2000

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, docentas

1986–1999

Lietuvos filosofijos, sociologijos ir teisės institutas (dabar – Lietuvos kultūros tyrimų institutas), aspirantas (dabar – doktorantas), vyresnysis mokslinis bendradarbis

1980–1983

Vilniaus universitetas, Fizikos fakultetas, Puslaidininkių fizikos katedra, inžinierius, jaunesnysis mokslinis bendradarbis, lektorius

 

 

Politinė karjera

 

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

2016–2020

XII Seimo narys

 

Europos reikalų komitetas, narys

 

Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, narys (2017–2020)

 

Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys (2016–2017)

 

Migracijos komisija, pirmininko pavaduotojas

 

Sveikos gyvensenos komisija, narys (2018–2019)

2012–2016

XI Seimo narys

 

Seniūnų sueiga, narys

 

Europos reikalų komitetas, narys

 

Užsienio reikalų komitetas, narys

 

Energetikos komisija, pirmininko pavaduotojas

 

Konstitucijos komisija, narys

 

Migracijos komisija, narys (2015–2016)

2008–2012

X Seimo narys

 

TS-LKD frakcijos seniūno pavaduotojas

 

Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narys

 

Ekonomikos komitetas, narys

 

Atominės energetikos komisija, narys

 

Seimo delegacija Vakarų Europos Sąjungos Asamblėjoje, narys

2004-07-28–2004-08-16

IX Seimo narys (išrinktas, bet atsisakė mandato)

Nuo 2003 m.

Tėvynės sąjungos (Lietuvos konservatorių) (dabar – Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) narys, tarybos narys, prezidiumo narys (su pertraukomis)

2003–2008

Vilniaus miesto savivaldybės taryba, narys, Tėvynės sąjungos frakcijos seniūnas

 

 

Kita

 

Iki darbo Seime pradžios 2008 m. buvo Tarptautinės filosofijos dėstytojų asociacijos narys; Mykolo Romerio universiteto Senato narys; mokslo leidinio „Viešoji politika ir administravimas“ vyriausiasis redaktorius; VšĮ „Naujosios viešosios vadybos institutas“ vienas iš įkūrėjų

Veiklos sritys mokslinės karjeros metu: Lietuvos mokslo istorija ir jos filosofija, Lietuvos elito raidos tendencijos, viešojo sektoriaus valdymo efektyvumas, valdymo reformos

Publikacijos: veikalų „Fizikos ir matematikos mokslų filosofinės problemos Lietuvoje 1920–1940 m.“ (1989), „Moderniojo mokslinio pasaulėvaizdžio formavimasis Lietuvoje: fizikos ir matematikos filosofinės problemos 1920–1940 m.“ (1992), „Lietuvos elitas: ekonominės vertybės, politinės orientacijos, prognozės“ (1997) autorius; knygų „Dešinioji alternatyva: sėkmės Lietuva“ (2003), „Valstybės tarnyba Lietuvoje: praeitis ir dabartis“ (2007), vadovėlio aukštųjų mokyklų studentams „Elitas ir lyderystė“ (2007) bendraautoris; iš vokiečių kalbos išvertė knygą „Viešoji vadyba“; apie 50 mokslinių monografijų, straipsnių autorius ir bendraautoris

 

Pomėgiai: dailė, šiuolaikinis menas, fizika, sodininkystė, meistravimas, laisvalaikis su šeima

Kalbos:  lietuvių (gimtoji), vokiečių, anglų, rusų

 

 

Šeima

 

Vedęs, išaugintos dvi dukterys ir sūnus

 

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2023.01.19 - 2023.01.20Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Prezidiumo, Biudžeto ir kontrolės komiteto ir bendrame Saugumo ir gynybos komiteto bei Ekonomikos, energetikos ir inovacijų komiteto posėdžiuose (Estijos Respublika)
2022.10.28 - 2022.11.01Dėl Algimanto Dumbravos, Kęstučio Masiulio ir Roberto Šarknicko dalyvavimo susitikimuose su Heseno ir Badeno-Viurtembergo landtagų ir vyriausybių atstovais (Vokietijos Federacinė Respublika)
2022.10.28 - 2022.11.01Dėl Seimo valdybos 2022 m. spalio 5 d. sprendimo Nr. SV-S-685 „Dėl Algimanto Dumbravos, Kęstučio Masiulio ir Roberto Šarknicko dalyvavimo susitikimuose su Heseno ir Badeno-Viurtembergo landtagų ir vyr (Vokietijos Federacinė Respublika)
2022.10.28 - 2022.11.01Dėl Seimo valdybos 2022 m. spalio 5 d. sprendimo Nr. SV-S-685 „Dėl Algimanto Dumbravos, Kęstučio Masiulio ir Roberto Šarknicko dalyvavimo susitikimuose su Heseno ir Badeno-Viurtembergo landtagų ir vyr (Vokietijos Federacinė Respublika)
2022.09.22 - 2022.09.23Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Konsultacijų tarybos, Prezidiumo ir Biudžeto ir kontrolės komiteto posėdžiuose (Latvijos Respublika)
2022.09.22 - 2022.09.23Dėl Seimo valdybos 2022 m. liepos 27 d. sprendimo Nr. SV-S-613 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Konsultacijų tarybos, Prezidiumo ir Biudžeto ir kontrolės komiteto posėdžiuose“ pakeitimo (Latvijos Respublika)
2022.09.22 - 2022.09.23Dėl Seimo valdybos 2022 m. liepos 27 d. sprendimo Nr. SV-S-613 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Konsultacijų tarybos, Prezidiumo ir Biudžeto ir kontrolės komiteto posėdžiuose“ pakeitimo (Latvijos Respublika)
2022.06.30 - 2022.07.04Dėl Kęstučio Masiulio dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos Europos prizo pakomitečio posėdyje (Prancūzijos Respublika)
2022.05.12 - 2022.05.13Dėl Kęstučio Masiulio ir Laimos Nagienės dalyvavimo Baltijos Asamblėjos ir Baltijos Ministrų Tarybos konferencijoje (Latvijos Respublika)
2022.04.01 - 2022.04.04Dėl Kęstučio Masiulio dalyvavimo Serbijos Respublikos prezidento ir pirmalaikių Serbijos Respublikos Tautos Skupštinos rinkimų stebėjimo misijoje (Serbija)
2022.03.13 - 2022.03.16Dėl Seimo narių dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos neeilinėje plenarinėje sesijoje (Prancūzijos Respublika)
2022.02.03 - 2022.02.04Dėl Kęstučio Masiulio ir Valdemaro Valkiūno dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Ekonomikos, energetikos ir inovacijų komiteto bei Biudžeto ir kontrolės komiteto posėdžiuose (Estijos Respublika)
2021.11.25 - 2021.11.30Dėl Kęstučio Masiulio dalyvavimo Kirgizijos Respublikos parlamento rinkimų stebėjimo misijoje (Kirgizijos Respublika)
2021.10.28 - 2021.11.01Dėl Audroniaus Ažubalio ir Kęstučio Masiulio dalyvavimo Sakartvelo vietos savivaldos rinkimų stebėjimo misijoje ir susitikimuose su valdžios atstovais (Gruzija)
2021.10.28 - 2021.11.01Dėl Seimo valdybos 2021 m. spalio 20 d. sprendimo Nr. SV-S-258 „Dėl Audroniaus Ažubalio, Kęstučio Masiulio ir Rūtos Miliūtės dalyvavimo Sakartvelo vietos savivaldos rinkimų stebėjimo misijoje ir susitikimuose su valdžios atstovais“ pakeitimo (Gruzija)
2021.10.22 - 2021.10.25Dėl Kęstučio Masiulio dalyvavimo Uzbekistano Respublikos prezidento rinkimų stebėjimo misijoje (Uzbekistano Respublika)
2021.09.27 - 2021.10.01Dėl Laimos Liucijos Andrikienės, Armino Lydekos, Kęstučio Masiulio, Luko Savicko Ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje Strasbūre (Prancūzijos Respublika)

Balsavimai

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje